Zmiana na stanowisku dyrektora SHE

  02/08/2016

Jak podaje magazyn Elektrosystemy „z dniem 1 sierpnia funkcję dyrektora zarządzającego SHE Związku Pracodawców Dystrybucji Elektrotechniki obejmie Tomasz Boruc, dotychczas prezes Onninen Polska. Na stanowisku tym zastąpi Ryszarda D’Antoniego, który kierował Związkiem przez dziewięć ostatnich lat.
Największym wyzwaniem nowego dyrektora SHE ZPDE będzie w najbliższym czasie organizacja i przeprowadzenie 62 Konwencji EUEW, którą zaplanowano w dniach 1-3 czerwca 2017 roku w Krakowie. Będzie to już druga tego typu impreza w naszym kraju w ostatnich latach. Poprzednia Konwencja Europejskiego Związku Hurtowników Elektrycznych EUEW odbyła się w 2013 roku w Sopocie.
SHE grupuje 14 profesjonalnych dystrybutorów elektrotechniki, każdy z nich obejmuje działaniem teren całego kraju. W prawie 1 tys. placówek handlowych firm należących do Związku pracuje ponad 7,5 tys. osób.
SHE ZPDE jest członkiem Europejskiej Unii Dystrybutorów Elektrycznych (EUEW) z siedzibą w Brukseli. EUEW grupuje narodowe organizacje z większości krajów Unii Europejskiej oraz ze Szwajcarii i Norwegii.”
Źródło: http://elektrosystemy.pl/?p=18591
Kaczmarek Electric SA jest w gronie członków SHE od 2015 roku.