Zapraszamy do nowego elektromarketu w Radomsku

  27/09/2018

Szyld Kaczmarek Electric pojawił się w Radomsku przy ul. Brzeźnickiej 300.

W środę 26 września o godzinie 13.00 odbyło się uroczyste przecięcie wstęgi i nowy elektromarket Kaczmarek Electric w Radomsku oficjalnie rozpoczął swoja działalność.  Otwarcie  odbywało się w rodzinnej atmosferze. Wstęgę przecinali szefowie oddziału Piotr Sadawa i Małgorzata Sobieszek z córką Mają.

Był tradycyjnie szampan, piękny tort w formie bębna kablowego i mnóstwo pyszności. Głównym sponsorem uroczystości był jeden z czołowych producentów osprzętu elektrycznego i jednocześnie jeden z naszych głównych dostawców – firma Legrand.

Poniżej znajdziecie fotorelację z tego wydarzenia.

Nasz nowy oddział mieści się w nowym pawilonie handlowym i sąsiaduje z Centrum Wykończenia Wnętrz. To z pewnością atrakcyjna lokalizacja dla wszystkich klientów, którzy budują lub remontują swoje domy i lokale.

Nowy elektromarket, podobnie jak inne markety naszej sieci, prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną. Na półkach znajdziecie towary dla profesjonalistów i artykuły potrzebne w każdym gospodarstwie domowym. Klienci indywidualni dostaną tu lampy LED, oprawy, baterie, przedłużacze, wyłączniki i wiele innych produktów w najniższych cenach.

Większość artykułów potrzebnych do wykonania instalacji elektrycznych można kupić od ręki. Pozostałe towary sprowadzane są z magazynu centralnego lub wprost od producentów.

Elektromarket w Radomsku, jak większość naszych oddziałów, pełni rolę hurtowni i biura handlowego. Tu znajdziecie specjalistyczną ofertę dla elektroinstalatorów, służb utrzymania ruchu, klientów przemysłowych i inwestycyjnych.

– Profesjonalistom oferujemy specjalne warunki handlowe, a wszystkim naszym klientom pomoc w zakupach i fachowe doradztwo. Zapraszamy wszystkich do  naszego elektromarketu na udane zakupy i na aromatyczną kawę – mówi  Piotr Sadawa dyrektor oddziału w Radomsku.

Market elektrotechniczny, zamiast tradycyjnej hurtowni, to forma sprzedaży szczególnie lubiana  zarówno przez klientów indywidualnych, jak i profesjonalistów. Dodatkowe atuty nowego oddziału to dogodny dojazd, duży parking i przestronne, wygodne wnętrze.