Nowy elektromarket Kaczmarek Electric w Szydłowcu

  15/12/2022

14 grudnia zielona wstęga została przecięta i nowy elektromarket w Szydłowcu, przy ulicy Sadowej 20, szeroko otworzył swoje podwoje dla klientów.

Otwarcia dokonali wspólnie właściciele agencji: Leszek Wypiórkiewicz i Wiktor Bodo, którzy już od blisko 15 lat działają w branży budowlanej – prowadzą sprzedaż i montaż drzwi, okien, bram oraz klimatyzacji.
Dzięki dołączeniu do sieci sprzedaży Kaczmarek Electric, dziś mogą zaoferować swoim klientom także szeroką gamę artykułów z branży elektrotechnicznej w najlepszych cenach – oświetlenie LED, kable i przewody, aparaturę, osprzęt elektryczny, narzędzia i elektronarzędzia. Elektromarket w Szydłowcu oferuje produkty oraz specjalne warunki handlowe dla profesjonalistów, ale także towary niezbędne w każdym domu.
Uroczystość uświetnili licznie przybyli goście – pierwsi klienci, pracownicy i rodzina. Były tradycyjne bąbelki, pyszny poczęstunek i gorąca kawa. Specjalnie na otwarcie przygotowano też wiele atrakcyjnych ofert w specjalnych cenach.

W imieniu naszych nowych partnerów – zapraszamy zarówno profesjonalistów, jak i wszystkich mieszkańców Szydłowca i okolic po duże lub małe, ale zawsze udane zakupy, po fachową poradę i na aromatyczną kawę.