Otworzyliśmy kolejny elektromarket w Warszawie

  06/07/2018

Z radością i satysfakcją donosimy, że w środę 4 lipca otworzyliśmy kolejny (już trzeci!) elektromarket Kaczmarek Electric w Warszawie.

Na uroczystym przecięciu wstęgi obecni byli liczni goście, nasi stali klienci oraz przedstawiciele dostawców

Nowa hurtownia i market elektrotechniczny w jednym mieści się przy ul. Połczyńskiej 115 B. Na półkach znajdziecie towary dla profesjonalistów i artykuły potrzebne w każdym gospodarstwie domowym. Gwarancją profesjonalizmu jest tu z pewnością osoba Wojciecha Pogorzelskiego, który otworzył nowy oddział w Warszawie po tym, jak od kilku już lat z dużym powodzeniem prowadzi oddział Kaczmarek Electric przy ul. Jagiellońskiej. Był to pierwszy warszawski oddział naszej firmy.

Oddział przy ul. Połczyńskiej dysponuje powierzchnią 500 m2 – 200 m2 zajmuje market elektrotechniczny, a kolejne 300 m2 podręczny magazyn, dzięki czemu większość artykułów potrzebnych do wykonania instalacji elektrycznych można kupić od ręki. Pozostałe towary sprowadzane są z magazynu centralnego lub wprost od producentów.

Nowy elektromarket, podobnie jak inne markety naszej sieci, prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną.

– Profesjonalistom oferujemy specjalne ceny. Realizujemy też wszelkie nietypowe zamówienia – zapewnia kierownik nowego oddziału Paweł Niewiadomski.