Oddział Turek w nowej lokalizacji

  16/03/2023

Szyld Kaczmarek Electric znów pojawił się w Turku po kilkumiesięcznej nieobecności na tym rynku.
Nasza hurtownia elektryczna mieści się teraz w centrum miasta, przy dworcu PKS, w sąsiedztwie Centrum Handlowego KARUZELA.

Zieloną wstęga przecinał 15 marca br. dyrektor oddziału Andrzej Walentek  w towarzystwie załogi Magdaleny Kowalczyk i Jakuba Dymarczyk.

Na otwarcie przybili klienci, pracownicy oraz rodzina.
Jak zawsze wzniesiono toast lampką szampana. Tradycyjnie na Gości czekał przygotowany poczęstunek: gorąca kawa i tort w barwach KE oraz przekąski.
Oddział Kaczmarek Electric Turek prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną
Na półkach znajdziecie tu produkty dla profesjonalistów i artykuły potrzebne na co dzień w każdym domu. Hurtownia realizuje też specjalne zamówienia. Dzięki naszemu zapleczu magazynowo logistycznemu i wsparciu ekspertów z takich dziedzin, jak energetyka, przemysł i oświetlenie możemy wesprzeć naszych klientów w realizacji wszelkich inwestycji.
I tak np. dostarczamy gotowe rozwiązanie, jeśli chodzi o oświetlenia sklepów, salonów, hal produkcyjnych/magazynowych, hoteli, restauracji, biurowców, gabinetów medycznych i wielu innych obiektów – od weryfikacji istniejącego oświetlenia, przedstawienie propozycji zastosowania lepszych i bardziej ekonomicznych rozwiązań po analizę kosztów zwrotu z inwestycji.
Po duże i małe zakupy zapraszamy do Oddziału Turek przy ul. Milewskiego 9  -> znajdź nas tutaj