Nowy w Nowym Tomyślu

  21/04/2022

Nowoczesny market elektrotechniczny Kaczmarek Electric już otwarty

Na pewno nie przegapicie tego okazałego budynku, który powstał na wyjeździe z miasta na południowy wschód, vis-à-vis hotelu HI-FI.
Duży nowoczesny pawilon z 260 m2 powierzchni sprzedażowej został wybudowany specjalnie na potrzeby oddziału Kaczmarek Electric w Nowym Tomyślu.
Na regałach i w magazynie znalazło miejsce tysiące artykułów dostępnych od ręki. Na klientów czeka tu też wiele udogodnień, takich jak duży parking, bezpłatne wi-fi, toalety, kącik kawowy, a wkrótce także stacja ładowania pojazdów elektrycznych.

Nowy elektromarket, podobnie jak inne markety naszej sieci, prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną. Na półkach znajdują się towary dla profesjonalistów i artykuły potrzebne w każdym gospodarstwie domowym. Klienci indywidualni dostaną tu m.in. lampy LED, oprawy, baterie, przedłużacze, wyłączniki, narzędzia i elektronarzędzia w atrakcyjnych cenach.

20 kwietnia nastąpiło uroczyste przecięcie wstęgi i nowy market  pracuje już pełną parą. Doświadczeni handlowcy służą pomocą w wyborze najlepszych rozwiązań. A jest to nasza sprawdzona ekipa fachowców, która prowadzi hurtownię Kaczmarek Electric w Nowym Tomyślu już 18 lat.

W nowej siedzibie rozszerzyliśmy nasz asortyment, między innymi o doskonałe narzędzia i elektronarzędzia marki Milwaukee, sprzęt BHP oraz odzież roboczą i ochronną marki Avacore. Rozszerzyliśmy też ofertę w segmencie oświetlenia. Oprócz szerokiego asortymentu artykułów dostępnych na miejscu, realizuje także specjalne zamówienia z dostawą do klienta – mówi dyrektor oddziału Dionizy Kaczmarek.

Oddział w Nowym Tomyślu zaprasza zarówno firmy instalacyjne i fachowców, którzy mogą liczyć na specjalne warunki cenowe, jak też odbiorców detalicznych, którym oferuje fachową poradę i pomoc w wyborze najlepszych rozwiązań.

– Główne zalety zakupów w naszej hurtowni-elektromarkecie to oczywiście bogaty asortyment produktów i konkurencyjne ceny, ale nie bez znaczenia jest też to, że zakupów można dokonywać w przestronnym wnętrzu, w komfortowych warunkach. Każdemu klientowi chętnie doradzimy i pomożemy w wyborze optymalnego rozwiązania. U nas można dokonywać zakupów prosto z półek lub przekazać zamówienie handlowcom i przy kawie zaczekać na realizację zamówienia. Warto też zapoznać się z naszymi promocjami i ofertami specjalnymi – zaprasza Dawid Przybylski, kierownik oddziału w Nowym Tomyślu.

– Oczywiście nasza oferta nie kończy się na asortymencie dostępnym na pólkach nowego elektromarketu, jak zawsze służymy też specjalistyczną ofertą dla elektroinstalatorów, służb utrzymania ruchu, klientów przemysłowych i inwestycyjnych. Kable przewody, artykuły wielkogabarytowe (słupy, rury itp.) są dostarczane do klienta z magazynu centralnego Kaczmarek Electric lub bezpośrednio od producenta – dodaje handlowiec Konrad Przybylski.

Adres nowej siedziby: Paproć 66A, 64-300 Paproć/k. Nowego Tomyśla
kontakt: tel. +48 61 44 22 423, e-mail: ntomysl@ke.pl