Nowy Oddział w Tarnowie Podgórnym zaprasza

  24/08/2016

Nowy elektromarket Kaczmarek Electric w Tarnowie Podgórnym właśnie wystartował i zaprasza wszystkich klientów na ul. Poznańską 40F/2 .

Uroczyste przecięcie wstęgi odbyło się 24 sierpnia!

Na uroczystym otwarciu nie zabrakło miłych gości. Był szampan, grill i ciacha. Piękna pogoda i słoneczne uśmiechy gości są dobrą wróżba dla nowego oddziału!

Tak miło jest u nas nie tylko w dniu otwarcia. Codziennie czeka tu na klientów, przyjazna atmosfera, dobra kawa i korzystne rabaty.

Oferujemy szeroki asortyment produktów w najniższych cenach, a klienci zawsze mogą liczyć na dobrą kawę i  fachową poradę – mówi szef oddziału Dariusz Krzyżaniak – Zapraszamy zarówno odbiorców detalicznych, którzy znajdą u nas artykuły potrzebne na co dzień w każdym domu, jak i profesjonalistów.

Jeśli jakichś specjalistycznych artykułów dla klientów z branży przemysłowej, budowlanej czy energetycznej, nie ma u nas „na półce”, dostarczymy je klientowi w ciągu 24 godzin – zapewnia Dariusz Krzyżaniak. Wszystkich zapraszamy do odwiedzenia naszego elektromarketu i skorzystania z naszej oferty – zaprasza Renata Krzyżaniak, która wraz z mężem prowadzi nowy oddział w Tarnowie Podgórnym