Nowy elektromarket w Krakowie oficjalnie otwarty

  08/09/2016

Logo Kaczmarek Electric pojawiło się na Os. Złotej Jesieni w Krakowie już kilka tygodni temu. W środę 7 września oddział wspólnie z dostawcami Elektro-Plast Opatówek, Kontakt Simon oraz Eti Polam zorganizował dzień otwarty dla  klientów połączony z oficjalnym otwarciem nowego elektromarketu.

Były konkursy z nagrodami, mini szkolenia, specjalne promocje oraz oczywiście poczęstunek dla gości i wszystkich klientów, którzy tego dnia odwiedzili nasz elektromarket.

Oferujemy szeroki asortyment towarów w naszym elektromarkecie, błyskawiczną dostawę zamówień specjalnych, konkurencyjne ceny i fachową obsługę. Zadowolimy najbardziej wymagających klientów. Dla profesjonalistów jesteśmy solidnym partnerem, który zawsze służy wsparciem i pomoże w osiągnięciu sukcesu. Ale każdy klient jest dla nas ważny i każdy może tu liczyć na miłą obsługę i fachową poradę, niezależnie od tego, czy dokonuje dużych zakupów, czy wpadnie do nas po żarówkę – mówi Wioletta Jawień, szefowa nowego oddziału.

Klientów zapraszamy na zakupy w Krakowie na Os. Złotej Jesieni 13, a koleżankom i kolegom z nowego oddziału życzymy powodzenia!