Nowy Elektomarket w Siemianowicach Śląskich

  16/05/2017

Oddział Kaczmarek Electric w Siemianowicach Śląskich zaczynał działalność w 2013 roku jako biuro handlowe, wkrótce przy ul. Bohaterów Westerplatte 20 powstała też hurtownia, a obecnie klienci mogą korzystać z zakupów w nowoczesnym elektromarkecie.

Zmieniła się lokalizacja – nowy adres oddziału to ul. Niepodległości 25, blisko dużych marketów- Biedronki, Tesco, Kłosa.
Ale na klientów czeka tam ta sama załoga – fachowcy z wieloletnim doświadczeniem w branży, którzy doradzą i pomogą znaleźć rozwiązanie każdego problemu technicznego.

Market o powierzchni 150 metrów kwadratowych został zatowarowany z myślą o profesjonalnych elektroinstalatorach, ale także o odbiorcach detalicznych, którzy znajdą tu artykuły potrzebne w każdym gospodarstwie domowym – oświetlenie LED, kontakty, gniazda, przedłużacze, baterie, przewody i setki innych towarów w atrakcyjnych cenach.
Warto przekonać się samemu, jakie wiosenne promocje pomogą nam nam zadbać o wygląd i wygodę w naszym domu i ogrodzie.

Zaletą nowej lokalizacji jest dobry dojazd z okolicznych miast – także z Bytomia i Katowic. Obok marketu znajduje się też duży parking oraz rampa załadunkowa.