MINI EXPO Kaczmarek Electric w Rawiczu

  15/05/2024

W mini targach zorganizowanych przez oddział Kaczmarek Electric Rawicz 9 maja br. wzięło udział blisko 30 dostawców.

Już od godziny 9:00 rano mieszkańcy Rawicza oraz przedsiębiorcy z różnych stron Polski mogli odwiedzać Targi mini Expo Kaczmarek Electric, zorganizowane w 400-metrowym namiocie znajdującym się w ogrodzie restauracji Diament sąsiadującej z Odziałem Kaczmarek Electric Rawicz.
Pomysłodawcą i organizatorem imprezy, na której prezentowali się wystawcy z całego kraju, producenci i dostawcy strategiczni Kaczmarek Electric był dyrektor oddziału Michał Lisiecki. Ofertę artykułów i nowych rozwiązań w takich dziedzinach, jak elektryka, automatyka domowa, oświetlenie, moduły do sterowania w przemyśle, sterowniki do smart home, czyli do inteligentnego budynku, różnego rodzaju złącza, a także elektronarzędzia i stacje ładowania do samochodów elektrycznych obejrzało ponad stu gości, z których wielu przyjechało do Rawicza z okolicznych miejscowości, ale także tych oddalonych o kilkadziesiąt kilometrów.

Wstęp na targi był wolny, a uczestnicy swobodnie przemieszczali się między terenem wystawy i naszym Oddziałem. Goście naszych mini targów mieli okazję zapoznać się z nowinkami technicznymi, zasięgnąć fachowej porady u przedstawicieli producentów i naszych handlowców, ale także dokonać zakupów wielu produktów w atrakcyjnych cenach, a także skorzystać z bonów rabatowych, które z tej okazji oferował swoim klientom oddział w Rawiczu.

„To pierwsza taka impreza zorganizowana przez nasz oddział, ale mam nadzieję, że nie ostatnia” – deklarował Michał Lisiecki i oczywiście zapraszał wszystkich, także klientów indywidualnych, do swojej hurtowni w Rawiczu, przy ul. Ceglanej 18.