Kaczmarek Electric w Kołobrzegu już otwarty

  05/10/2023

W środę 4 października odbyło się uroczyste przecięcie wstęgi i nowy elektromarket Kaczmarek Electric w Kołobrzegu oficjalnie rozpoczął swoją działalność.

Nasz nowy oddział mieści się w pawilonie handlowym przy ul. Sienkiewicza 17C. Podobnie jak inne elektromarkety naszej sieci prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną.

Na półkach znajdziecie towary dla profesjonalistów i artykuły potrzebne w każdym gospodarstwie domowym. Klienci indywidualni dostaną tu lampy LED, oprawy, baterie, przedłużacze, wyłączniki i wiele innych produktów w najniższych cenach.

Profesjonalistom oferujemy specjalne warunki handlowe oraz możliwość dokonywania zakupów online. Nasza platforma e-commerce pozwala zaoszczędzić czas i dokonywać zakupów wygodnie, o dowolnej porze dnia i nocy. Klientom zapewniamy personalizację cen, dostęp do informacji o stanach magazynowych w czasie rzeczywistym, dostęp do historii zamówień i własnego opiekuna handlowego, który będzie nadzorował realizację zamówień.

Market elektrotechniczny zamiast tradycyjnej hurtowni – to forma sprzedaży lubiana przez klientów. Wszystkim naszym klientom zapewniamy pomoc w zakupach i fachowe doradztwo. W oddziale Kołobrzeg na piętrze znajduje się salon oferujący szeroką gamę oświetlenia dekoracyjnego. Dodatkowe atuty nowego oddziału to dogodny dojazd, duży parking i przestronne, wygodne wnętrze.

Zapraszamy wszystkich do  naszego elektromarketu na udane zakupy i na aromatyczną kawę. Sprawdźcie, jaką ofertę przygotowaliśmy  dla Was na start.