Szkolenie z bezpieczeństwa maszyn i urządzeń

  24/10/2019

W dniach 15-16.10.2019r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie odbyło się III kwartalne  spotkanie szkoleniowe dla segmentu przemysłowego Kaczmarek Electric SA. Organizatorami szkolenia byli szef segmentu przemysłowego w Kaczmarek Electric S.A. Adam Kalata  oraz nasi dostawcy, firmy Weidmuller, a z jej ramienia Rafał Bednarski, Panasonic – Piotr Sodulski oraz Breve – Adam Szaniewski.

Ze strony Kaczmarek Electric udział wzięli pracownicy działu przemysłowego oraz delegaci z Certyfikowanych Oddziałów Przemysłowych z Radomia, Kielc, Dąbrowy Górniczej, Chorzowa, Komornik i Torunia.

Tym razem celem spotkania było poszerzenie wiedzy technicznej pracowników KE z zakresu bezpieczeństwa maszyn i urządzeń, sterowania i techniki napędowej w sektorze przemysłowym w oparciu o produkty w/w dostawców.

Oferta produktów i rozwiązań dla branży przemysłowej już od lat jest jedną z naszych najmocniejszych stron ze względu na dostępność asortymentu oraz wsparcie techniczne, którego udzielamy.

Obsługa klientów z tego sektora wymaga od handlowców dużej wiedzy i profesjonalizmu, dlatego w Kaczmarek Electric postawiliśmy na specjalizację. Naszych handlowców wspierają specjaliści z naszego Działu Przemysłowego. Mamy także oddziały regionalne, które specjalizują się w obsłudze klientów z sektora przemysłowego.

Ponieważ w przypadku oferty dla przemysłu mamy do czynienia z wyjątkowo dynamicznym rozwojem technologicznym, aby służyć klientom fachową pomocą, cały czas szkolimy się i uaktualniamy naszą wiedzę z tego zakresu. Pomagają nam w tym nasi dostawcy – firmy należące do ścisłego grona światowych liderów w tej branży.