62. Konwencja Generalna EUEW

  06/06/2017

W dniach 01-03 czerwca 2017 r. w Krakowie odbyła się 62. Konwencja Generalna EUEW – Europejskiej Unii Hurtowni Elektrycznych.

Konwencja jest wydarzeniem cyklicznym organizowanym przez Związek Pracodawców Dystrybucji Elektrotechniki – SHE. W spotkaniu udział biorą przedstawiciele największych europejskich producentów oraz dystrybutorów elektrotechniki.

W tym roku patronat główny nad wydarzeniem objęła TELE-FONIKA Kable SA. Tematem przewodnim tegorocznego spotkania była Efektywność energetyczna budynków, czyli sprostanie wymaganiom oraz standardom zawartym w regulacjach UE, jak również uwzględnienie rosnących potrzeb społeczeństwa globalnego, w tym minimalizowanie zagrożeń środowiskowych. Sławomir Dybczak, Sales Director – Energy, Telecom, Distribution Sectors z TELE-FONIKI Kable SA., wystąpił z prelekcją „O wpływie producentów kabli i przewodów na niezakłócony przesył bezpiecznej i czystej energii. Uczestnicy poruszali najważniejsze zagadnienia podczas dyskusji, w drugim dniu sesji plenarnej. Mieli okazję do omówienia obecnych trendów i perspektyw rozwoju zarówno w dziedzinie technologii jak i rozwiązań biznesowych.

Konwencja Generalna EUEW to wydarzenie, które przyciąga licznych reprezentantów z branży. To doskonała okazja do spotkań, podczas których uczestnicy dzielą się spostrzeżeniami i opiniami oraz uzyskują informacje o faktach i zdarzeniach, które mają istotny wpływ na otoczenie rynku.