29. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2016

  09/09/2016

 ENERGETAB- największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego – odbędą się w dniach 13-15 września br.

Jest to jedno z najważniejszych spotkań czołowych przedstawicieli sektora elektroenergetycznego. Teren targów obejmuje ponad 30 tys. m2 powierzchni ekspozycyjnej, zarówno w nowo wybudowanej, nowoczesnej hali wielofunkcyjnej, jak i w pawilonach namiotowych oraz terenach otwartych – na których wystawcy mają możliwość ekspozycji wielkogabarytowych i ciężkich eksponatów. W tegorocznych targach weźmie udział 740 wystawców z 22 krajów Europy i Azji.

Targi ENERGETAB dają szansę nawiązania dialogu między producentami, projektantami, dostawcami usług i czołowymi przedstawicielami przedsiębiorstw energetycznych. Targom towarzyszyć będą konferencje, seminaria i prezentacje wystawców,  jest to więc doskonałe forum dla rozmów o aktualnych kierunkach rozwoju branży oraz wdrażanych innowacjach. Tradycyjnie już podczas targów nagradzane będą „szczególnie wyróżniające się produkty”, zgłoszone do konkursu przez wystawców. Po raz pierwszy zostanie też zorganizowany multimedialny konkurs dla zwiedzających targi, którzy będą mogli wziąć w nim udział za pomocą własnych mobilnych urządzeń (smartfon/tablet). Wszyscy uczestnicy konkursu będą mieli okazję wykazać się wiedzą w zakresie oferowanych przez wystawców rozwiązań, jednocześnie zapoznając się z nowościami produktowymi, które zostaną zaprezentowane w tej edycji targów. Organizatorzy zapowiadają atrakcyjne nagrody.

Zdjecia:  Janusz Mazurkiewicz – fotograf ZIAD Bielsko-Biała SA