Za nami VII etap Grand Prix Kaczmarek Electric MTB

  23/07/2018

W Dziwiszowie koło Zielonej Góry odbył się VII etap naszego Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2018. Imprezy organizowanej przez nas od 2010 r. To już ósma edycja naszego maratonu, w którym biorą udział zarówno czołowi kolarze, jak i amatorzy MTB w każdym wieku.

Uczestnicy ścigają się na jednym z dystansów:
MINI – ok. 21 km
MEGA – ok. 42 km
GIGA – ok. 58 km
oraz MŁODZIK – ok. 5,5 km

Uczestnicy podzieleni są na liczne kategorie wiekowe. Odbywa się też rywalizacja drużynowa oraz wyścigi dla dzieci i młodzieży.

Podczas każdego z naszych startów zapewniamy:
NAGRODY FINANSOWE w kategorii „ELITA” o łącznej wartości 5450 zł !
Atrakcyjne nagrody w kategoriach wiekowych !
Po wyścigu konkurs z licznymi nagrodami dla wszystkich zawodników, do wygrania m.in. markowy rower MTB oraz komplet kół rowerowych.
Pakiet startowy dla nowych zawodników
Bufet na trasie oraz ciepły posiłek na mecie.
Ubezpieczenie NW w ramach opłaty startowej.
Każdy uczestnik, który ukończy wyścig, otrzymuje pamiątkowy medal.
Nasz maraton został wpisany do Kalendarza imprez PZKol 2018 i spełnia warunki umożliwiające start w nim zawodników posiadających licencje w kategorii elita.

Poprzez akcję „Każdy Zawodnik Pomaga” wspieramy osoby potrzebujące, które miały trochę mniej szczęścia w życiu. W tym celu 5 zł od każdego wpisowego zostaje przekazane na cele charytatywne. Osoba potrzebująca pochodzą z miejscowości w której odbywa się dany wyścig.

W Dziwiszowie jechaliśmy dla Agatki i Michała. Agatka (1 rok) i Michał  Sala (12 lat) są upośledzeni od urodzenia. Dzieci nie siedzą i nie chodzą, bez rokowań na poprawę. Rodzinny dom rodzeństwa wymaga udoskonalenia, tak żeby opieka nad Michałem i Agatką była możliwie łatwa i wygodna.

Rodzice chcą stworzyć dla nich mały świat, w którym nigdy nie będą czuły się gorsze. Najpilniejszym wydatkiem jest zakup wózka i podnośnika, dzięki którym choć w niewielkim stopniu poprawi się komfort życia dzieci.