V wyścig Kaczmarek Electric MTB – Strzelce Krajeńskie

  25/06/2018

24 czerwca w Strzelcach Krajeńskich odbył się piąty wyścig z cyklu Grand Prix Kaczmarek Electric MTB. Nie było deszczu i błota, ale był za to piach, pył i kilka morderczych podjazdów.

Na najdłuższym dystansie Giga (69 km) zwyciężył Mariusz Gil z Euro Bike Kaczmarek Electric Team. Czterdzieści sekund straty i drugie miejsce Open to wynik Bartłomieja Oleszczuka (RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team). Trzeci, półtorej minuty za Gilem, wjechał na metę Maciej Kasprzak (Real 64-STO).

Wśród Pań kolejne w tym sezonie zwycięstwo odniosła Magdalena Sadłecka (Euro Bike Kaczmarek Electric Team), pokonując Barbarę Borowiecką (Szczepan Bike – Giant Gorzów) i Małgorzatę Zellner (Euro Bike Kaczmarek Electric Team).

Na trasie Mega (46 km) triumfował Szczepan Paszek (fitwheels.eu / bikestacja.pl) przed Rafałem Chmielem (FSD Sport) i Piotrem Marciniakiem (Euro Bike Kaczmarek Electric Team). Wśród pań najszybsza była Agnieszka Kachel (Marbopur Międzychód Team Bike), pokonując Izabelę Gościańską (DT4YOU MTB Team) i Monikę Otulakowską (RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team).

Na dystansie Mini (23.5 km) zwyciężyli Andrzej Kaczmarek (Masterchem MTB Team) i Milena Bogucka (Cubica Racing Team).

Kolejny start już 8 lipca w Nowej Soli. Do zobaczenia!