Przesunięty termin Kaczmarek Electric MTB 2020

  11/03/2020

Stosując się do zaleceń Premiera oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki aby odwoływać imprezy sportowe z ciężkim sercem informujemy, że na tą chwilę etapy w Rydzynie, Sulechowie oraz w Żarach zaplanowane na marzec i kwiecień planujemy przeprowadzić w późniejszych terminach. Tę trudną decyzję podjęliśmy wspólnie z władzami miast oraz lokalnymi organizatorami etapów.

Sytuacja z rozprzestrzenianiem wirusa w naszym kraju oraz na świecie jest na tyle dynamiczna, że nie potrafimy określić czy również wyścigi zaplanowane na miesiąc maj nie są zagrożone.

Jak tylko sytuacja epidemiologiczna w Posce unormuję się to dołożymy wszelkich starań organizacyjnych aby przygotować wszystkie 12 imprez.

Mając na uwadze zdrowie naszych uczestników i kibiców oraz chęć minimalizowania ryzyka związanego z rozprzestrzeniającym się koronawirusem XI sezon Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2020 wystartuje w późniejszym terminie, wobec czego będziemy zmuszeni zagęścić nasz kalendarz lub nawet wydłużyć go w czasie do późnej jesieni.

Wniesione przez uczestników opłaty startowe zostaną przeniesione na nowe terminy lub inne wybrane przez zawodników etapy.

Prosimy Was o zrozumienie naszej decyzji. Chcemy, aby zawody odbyły się w spokojnej atmosferze, pełnej pozytywnej energii oraz bez obaw o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników.