Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2020

  20/10/2020

Grand Prix Kaczmarek Electric MTB okazało się w tym roku dla nas wielkim wyzwaniem. Maraton miał  wystartować już wczesną wiosną. Niestety marzec przyniósł nam widmo epidemii i pokrzyżował plany organizatorom.  Mieliśmy jednak nadzieję, że zawody uda się zorganizować choćby i w nieco okrojonej formie. I udało się – dzięki wielkiemu sercu do sportowej rywalizacji i zaangażowaniu wielu osób. Byliście Wspaniali – dziękujemy!
Chociaż cykl zawodów rozpoczął się dopiero w sierpniu, udało się przeprowadzić aż sześć startów.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy, a dla najwytrwalszych mamy specjalne niespodzianki. Zawodnicy, którzy wystartowali i dojechali do mety w co najmniej 4 etapach dostaną pamiątkowe koszulki, a Ci, którzy pokonali 6 etapów – medal Finishera.
Szczególne podziękowania należą się także Piotrowi Kurkowi, który prowadził, komentował i zagrzewał nas do walki podczas wszystkich zawodów.

Nie było w tym roku finiszu w Wolsztynie, nie laliśmy szampana, ale każda drużyna może świętować swój sukces we własnym gronie.
Po raz pierwszy w naszej historii maratonów mieliśmy dwie klasyfikacje drużynowe.
🏆Do Klasyfikacji Drużynowej PRO zaliczały się 4 najlepsze wyniki punktowe za poszczególne edycje, które liczone były od zwycięzcy open danego dystansu z podziałem na płeć.
🏆Do Klasyfikacji Drużynowej Amator zaliczały się 4 najlepsze wyniki punktowe z rożnych kategorii wiekowych, z wykluczeniem kategorii ELITA (szczegóły w regulaminie).

Wszystkie wyniki są dostępne tutaj: https://mtb.ke.pl/klasyfikacja/wyniki-chodziez-11-10-2020/