FINAŁ V EDYCJI LIGI BOWLINGOWEJ W KIELCACH

  17/11/2017

10.11.2017 zakończyła się V edycja Ligi Bowlingowej Kaczmarek Electric Kielce 2. Impreza o charakterze szkoleniowo-rekreacyjna odbywała się w kieleckim Klubie Kosmos, a ostatni w tym roku turniej na kręgielni MK Bowling.

Uczestnikami imprezy byli przedstawiciele firm ABB , BEMKO , EFEN , KANLUX oraz Elektroplast Stróża, którzy przygotowali ciekawe prezentacje, przedstawione w części szkoleniowej spotkania.

W drugiej części spotkania rozegrany został ostatni tegoroczny turniej Ligi Bowlingowej Kaczmarek Electric Kielce 2.

Rozgrywki były bardzo emocjonujące, ponieważ do ostatnich chwil ważyły się losy zwycięstwa w całej tegorocznej edycji. W finałowym turnieju zwyciężył Łukasz Węgrzyn przed Krzysztofem Popowskim i Bogdanem Gnysińskim.

Po podliczeniu punktów, zdobytych we wszystkich pięciu tegorocznych turniejach , okazało się, że V edycję Ligi zdominowali koledzy z hurtowni Kielce 2. Pierwszy był Łukasz Węgrzyn (KE) ,  drugi Paweł Sobaś (KE), a na miejscu 3-4 ex aequo uplasowali się Robert Furmanek (KE) oraz Mariusz Pańczyk. Miejsce piąte zdobył Marek Targowski, a szósty był Kazimierz Anuszkiewicz. Nagrody i puchary dla tegorocznych zwycięzców wręczył przedstawiciel Zarządu Kaczmarek Electric S.A., dyr. Marek Pustół.

Początki bowlingowej przygody z Oddziałem Kaczmarek Electric Kielce 2 sięgają roku 2012. Wtedy na kieleckiej kręgielni odbyło się kilka pierwszych spotkań dla Klientów, które zorganizował szef oddziału Kielce 2 – Robert Furmanek dzięki dużej pomocy Artura Jędrzejewskiego z MK Bowling .

Rozgrywki spodobały się tak bardzo, że już rok później odbyła się I edycja „prawdziwej” kieleckiej LIGI BOWLINGOWEJ, która jest rozgrywana co roku i nieustająco cieszy się dużą popularnością. Z niecierpliwością będziemy odliczać dni do rozpoczęcia VI edycji turnieju.

Już dzisiaj zapraszamy na przyszłoroczne spotkania. Do zobaczenia!