Branża Elektrotechniczna na rowerach

  27/09/2022

W niedzielę 2 października br., podczas finału Grand Prix Kaczmarek Electric MTB w Wolsztynie, rozegramy już po raz piąty Mistrzostwa Polski Branży Elektrotechnicznej.

Do udziału w tej imprezie zapraszamy wszystkie osoby związane zawodowo z naszą branżą, czyli  pracowników i właścicieli firm elektrycznych i elektroinstalatorskich, producentów elektrotechniki i automatyki przemysłowej, projektujących i wykonujących instalacje elektrotechniczne, dystrybutorów elektrotechniki oraz innych firm, w których pełnią funkcję, np. zaopatrzeniowca, handlowca, pracownika służb utrzymania ruchu (zajmującego się zakupem lub sprzedażą artykułów elektrotechnicznych oraz automatyki przemysłowej).

W tym roku po raz pierwszy będziemy rywalizować także w odrębnej kategorii – dystrybutorów elektrotechniki. W Mistrzostwach Polski Dystrybutorów Elektrotechniki w Maratonie MTB mogą startować pracownicy i właściciele firm bezpośrednio związanych z dystrybucją elektrotechniki.

Będzie to okazja do wspólnej zabawy, miłego spędzenie dnia na świeżym powietrzu – aktywnie, sportowo i towarzysko.

Rywalizacja sportowa odbywa się na trzech dystansach do wyboru: MINI, MEGA lub GIGA.

Poza mistrzowską klasyfikacją mamy także trasę FUN, nie wymagającą żadnego przygotowania, która na pewno sprawi wiele przyjemności amatorom jazdy na rowerze.

Zapewniamy pełną organizację startów, silną branżową ekipę, a także moc atrakcji w strefie dla najmłodszych, serdecznie zapraszamy więc do przyjazdu całymi rodzinami.

 

Więcej informacji i zapisy na: https://mtb.ke.pl/

Więcej o Mistrzostwach Polski Branży Elektrotechnicznej znajdziesz na:

https://mtb.ke.pl/mistrzostwa-polski-branzy-elektrotechnicznej/

Więcej o Mistrzostwach Dystrybutorów Elektrotechniki znajdziesz na:

https://mtb.ke.pl/mistrzostwa-polski-dystrybutorow-elektrotechniki/