Poszykujemy kandydata na stanowisko Dyrektor Oddziału

  27/01/2021

Kaczmarek Electric S.A. poszukuje kandydata na stanowisko Dyrektor Oddziału w Środzie Wielkopolskiej

Zakres obowiązków osoby na tym stanowisku to:

  • Budowanie strategii sprzedażowej i marketingowej w oddziale oraz czynny udział w jej wdrażaniu w celu wzrostu sprzedaży we współpracy z podległym zespołem,
  • Aktywne poszukiwanie klientów
  • Bezpośredni nadzór nad kluczowymi klientami
  • Zarządzanie zespołami odpowiedzialnymi za sprzedaż, w tym tworzenie planów sprzedaży oraz późniejsze egzekwowanie wyników
  • Nadzór oraz rozliczanie zespołu handlowego
  • Rozwijanie oferty handlowej pod kątem zapotrzebowania rynku we współpracy z product managerami
  • Badanie rynku, wyszukiwanie oraz ocena szans rynkowych dotyczących sprzedaży towarów i monitoring działań konkurencji

Od Kandydatek/ów oczekujemy:

  • Doświadczenia w branży elektroinstalacyjnej
  • Bardzo dobrej organizacji i samodzielności
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • Zaangażowania i skuteczności w realizacji wyznaczonych celów
  • Inicjatywy i dynamiki
  • Wykształcenia minimum średnie (preferowane techniczne)
  • Doskonałej znajomości obsługi komputera w tym programu Excel
  • Prawa jazdy kat. B i gotowości do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia oraz premie motywacyjne
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, jednym z liderów w swojej branży
  • Możliwość rozwoju zawodowego

CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@ke.pl
lub bezpośrednio klikając w przycisk aplikowania

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Kaczmarek Electric S.A. z siedzibą w Wolsztynie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Wyślij aplikację

Informujemy, że Administratorem danych jest Kaczmarek Electric S.A. z siedzibą w Wolsztynie przy ul. Gajewskich 32. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.