Oddział Kaczmarek Electric w Krakowie zatrudni przedstawiciele handlowego

  13/03/2018

Szukamy  osoby kontaktowej, energicznej i samodzielnej, która będzie umiała budować i podtrzymywać dobre relacje z klientami.

Oferujemy:

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia oraz premie motywacyjne,

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • szkolenia produktowe i handlowe,

  • niezbędne narzędzia pracy – samochód służbowy,  laptop, telefon.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klientów współpracujących z firmą
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Aktywny udział w projektach spółki

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie – preferowane techniczne
  • Doświadczenie w branży elektrotechnicznej
  • Znajomość rynku elektroinstalacyjnego
  • Prawo Jazdy kat. B
  • Znajomość programów MS Office
  • Dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność i zaangażowanie w powierzone zadania.
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na e-mail: artur.drewniak@ke.pl

Prosimy o podpisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez firmę Kaczmarek Electric S.A.”