Centrum Logistyczne Kaczmarek Electric SA w Powodowie zatrudni pracowników magazynu

  20/06/2018

Centrum Logistyczne Kaczmarek Electric SA w Powodowie pilnie poszukuje odpowiedzialnych i zorganizowanych osób do pracy w magazynie centralnym.

Oferujemy:
• stałą pracę na umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• szkolenie techniczne w siedzibie firmy,
• potrzebne narzędzia do pracy,
• miłą i przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.

Opis stanowiska:
• obsługa magazynu technicznego: przyjęcie i wydawanie towaru,
• przygotowanie i sprawdzenie paczek do wysyłki pod względem jakościowym i ilościowym,
• przygotowanie towaru,
• identyfikacja asortymentu technicznego,
• obsługa maszyn,
• praca w trybie zmianowym.
Nasze wymagania:
• preferowane wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe,
• dyspozycyjność, dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków,
• umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej,
Uprawnienia do obsługi wózków widłowych będą dodatkowym atutem.

CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@ke.pl