Pasja jest dla nas bardzo ważna, nie tylko w naszej pracy zawodowej, ale także w życiu prywatnym. W Kaczmarek Electric każdy, kto chce rozwijać swoją pasję, może liczyć na wsparcie firmy.

Grand Prix Kaczmarek Electric MTB to ukoronowanie naszej rowerowej pasji – to święto sportu i wspaniała zabawa dla całej rodziny. Nasz cykl imprez plasuję się w czołówce polskich maratonów kolarskich. Impreza ma charakter otwarty – biorą w niej udział amatorzy i profesjonaliści, dlatego Grand Prix Kaczmarek Electric MTB ma wiele twarzy. Jest to poważna impreza sportowa, w której regularnie biorą udział najlepsi profesjonaliści, to świetne wyzwanie dla ambitnych amatorów MTB, to też ciekawa propozycja aktywnego spędzenia czasu dla rowerzystów w każdym wieku i pełen atrakcji piknik rodzinny. Poszczególne etapy organizujemy wspólnie z lokalnymi samorządami, organizacjami i firmami.

Impreza z roku na rok zdobywa coraz więcej zwolenników. W pierwszej edycji w 2010 roku, w trzech etapach, udział wzięło 385 uczestników, a w 2019 w 10 etapach startowało już 6 000 osób! W odrębnym wyścigu dla najmłodszych wystartowało ok. 1,5 tys. dzieci.

Podczas wszystkich etapów GP KE MTB  rozgrywane były wyścigi dla najmłodszych w czterech kategoriach wiekowych z podziałem na chłopców i dziewczynki: do 4 lat (100-150 m), 5-6 lat (150-300 m), 7-9 lat (500-800 m) oraz 10-12 lat (800-1500 m).

Pandemia koronawirusa pokrzyżowała nasze tegoroczne plany. Wciąż jeszcze nie wiemy, czy uda nam się zrealizować przynajmniej część wyścigów zaplanowanych na XI sezon Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2020. Mając na uwadze zdrowie naszych uczestników i kibiców byliśmy zmuszeni odwołać wszystkie starty na razie do końca czerwca.

Bardzo tęsknimy za wspaniałą sportową atmosferą, która panowała na naszych imprezach. Na razie jednak możemy pocieszyć się jedynie, biorąc odział w Wirtualnej Rywalizacji na trasach Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2020.

Zapraszamy!

https://mtb.ke.pl/wirtualna-rywalizacja-covid-19/

Kaczmarek Electric tworzy zgrany zespół ludzi. Ludzi z charakterem, wiedzą i pasją.

Nasi partnerzy i pracownicy mają wiele różnych pasji. Zdobywają szczyty, ścigają się na trasach rowerowych i na żużlu, uprawiają narciarstwo biegowe i zjazdowe, a nawet podbijają sceny estradowe swoim śpiewem.

I to jest to!

Wspinaczka wysokogórska, to prawdziwe wyzwanie. Piękna pasja, ale niełatwo ją realizować.

Szczególnie gdy się chce zdobywać najwyższe alpejskie szczyty. To wymaga miesięcy przygotowań i znacznych nakładów finansowych. Czy taką pasję może realizować szef oddziału Kaczmarek Electric w Radomiu? Jak najbardziej! Lesław Pustuł to zdobywca m.in. Grossglockner – najwyższego szczytu Austrii o wysokości 3798 m n.p.m. i włoskiego Gran Paradiso (4061 m n.p.m).

Dzięki niemu w tym roku flaga Kaczmarek Electric załopotała na Elbrusie (5642m) najwyższym szczycie Kaukazu, a zarazem Rosji. Przez alpinistów przyjmujących inne granice Europy niż Międzynarodowa Unia Geograficzna i zdobywających Koronę Ziemi to Elbrus, a nie Mont Blanc, uważany jest za najwyższą górę Europy.