Kaczmarek Electric to firma rodzinna, zbudowana od podstaw przez Urszulę i Cezarego Kaczmarków. W 1997 roku uruchomili oni w Kargowej swój pierwszy punkt sprzedaży wyrobów z zakresu automatyki przemysłowej i asortymentu elektrycznego.

Dzisiaj Kaczmarek Electric S.A. dysponuje rozbudowaną siecią hurtowni elektrotechnicznych i elektromarketów w całej Polsce. Jest najdynamiczniej rozwijającą się firmą w branży, która w ciągu 15 lat zanotowała 3300 % wzrostu.

Nasza strategia

Partnerstwo, pasja i profesjonalizm to wartości, w oparciu o które rozwijaliśmy naszą firmę od początku. Zawsze stawialiśmy przede wszystkim na ludzi, traktując z szacunkiem i przyjaźnie naszych klientów, dostawców i pracowników.  Dzięki temu Kaczmarek Electric ma opinię przedsiębiorstwa, z którym dobrze robi się interesy.

Mamy jedyny w swoim rodzaju, wypracowany przez lata, model sprzedaży, który umożliwia generowanie lepszych wyników. Zapraszamy do współpracy ludzi z pasją. Wspólnie te nasze pasje rozwijamy. Oferujemy rodzinną atmosferę, profesjonalne wsparcie i prawdziwe partnerstwo w biznesie.

Nasza sieć partnerska

Dzięki sieci ponad 100 oddziałów, usytuowanych zarówno w dużych miastach jak i małych ośrodkach w całym kraju,  jesteśmy zawsze blisko klienta.

Firma stale rośnie i doskonali się dzięki zaangażowaniu ludzi, którzy pracują z prawdziwą pasją. Dzięki klientom i partnerom, którzy obdarzyli nas zaufaniem i rozwijają się razem z nami. Pracuje z nami 365 wykwalifikowanych handlowców. Tylko w roku 2018 zaufało nam 40 000 odbiorców i dodatkowo obsłużyliśmy 280 000 klientów detalicznych.

Nasza infrastruktura i potencjał

Serce naszej firmy to Centrum Logistyczne w Powodowie, z magazynem o powierzchni 12 000 m2  i placem kablowym liczącym 21 100 m2.  Obsługuje ono klientów 6 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę.

Działamy na terenie całego kraju w branży energetycznej, telekomunikacyjnej i automatyki przemysłowej. Obsługujemy klientów z sektora przemysłowego, energetycznego oraz budowlanego, a także klientów indywidualnych. Nasz dział informacji technicznej przekazuje nowości, doradza i projektuje, a także prowadzi bezpłatne szkolenia.