Kaczmarek Electric to firma rodzinna, zbudowana od podstaw przez Urszulę i Cezarego Kaczmarków. W 1997 roku uruchomili oni w Kargowej swój pierwszy punkt sprzedaży wyrobów z zakresu automatyki przemysłowej i asortymentu elektrycznego.

Dzisiaj Kaczmarek Electric S.A. dysponuje rozbudowaną siecią hurtowni elektrotechnicznych i elektromarketów w całej Polsce. Jest najdynamiczniej rozwijającą się firmą w branży, która w ciągu 15 lat zanotowała 3300 % wzrostu.

Nasza wizja

Określając wizję firmy, myśleliśmy o tym, co możemy wnieść w nasze otoczenie, w jaki sposób oddziaływać na naszych klientów, partnerów i pracowników.
Tak powstała nasza WIZJA

Z nami warto budować przyszłość

Dążymy do tego, aby te słowa w sposób prawdziwy określały firmę Kaczmarek Electric pod każdym względem.

Ta wizja przyświeca nam w budowaniu naszych relacji z klientami, partnerami biznesowymi, a także w naszych relacjach z pracownikami i pomiędzy pracownikami wewnątrz naszej firmy.

Dążąc do urzeczywistnienia tej wizji, stworzyliśmy misję i zasady działania firmy Kaczmarek Electric S.A., opierając się na najważniejszych dla nas wartościach – partnerstwie, pasji i profesjonalizmie.

Nasze wartości

Kaczmarek Electric S.A. od początku swojego istnienia rozwija się w oparciu o trzy wartości:

Partnerstwo, Pasję i Profesjonalizm

Partnerstwo wiąże się z pasją, pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, jakość ułatwia partnerstwo.

Oferujemy produkty najwyższej jakości, profesjonalne usługi i wsparcie, stawiamy na prawdziwe partnerstwo w biznesie i pracujemy z pasją. W tej firmie z szacunkiem podchodzi się do Klientów, Dostawców i Pracowników. Dzięki takiemu podejściu Kaczmarek Electric S.A. ma opinię Firmy godnej zaufania.

Nasza sieć partnerska

Dzięki sieci ponad 90 oddziałów, usytuowanych zarówno w dużych miastach jak i małych ośrodkach w całym kraju,  jesteśmy zawsze blisko klienta.
Firma stale rośnie i doskonali się dzięki zaangażowaniu ludzi, którzy pracują z prawdziwą pasją. Dzięki klientom i partnerom, którzy obdarzyli nas zaufaniem i rozwijają się razem z nami. Pracuje z nami 365 wykwalifikowanych handlowców. Tylko w roku 2020 zaufało nam 45 000 odbiorców i dodatkowo obsłużyliśmy 255 000 klientów detalicznych.

Nasza infrastruktura i potencjał

Serce naszej firmy to Centrum Logistyczne w Powodowie, z magazynem o powierzchni 12 000 m2  i placem kablowym liczącym 21 100 m2.  Obsługuje ono klientów 6 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę.

Działamy na terenie całego kraju w branży energetycznej, telekomunikacyjnej i automatyki przemysłowej. Obsługujemy klientów z sektora przemysłowego, energetycznego oraz budowlanego, a także klientów indywidualnych. Nasz dział informacji technicznej przekazuje nowości, doradza i projektuje, a także prowadzi bezpłatne szkolenia.