Z LAPP Kabel profesjonalnie na Profesjonalnej 1

  14/05/2019

Kaczmarek Electric S.A. to nie tylko sprzedaż i sieć oddziałów z artykułami elektrycznymi . Jesteśmy wsparciem dla klientów. Służymy im swoją wiedzą i doświadczeniem. Doradzamy, ale także sami regularnie poszerzamy wiedzę, ponieważ współpracujemy z firmami, które oferują całą gamę produktów.

Jedną z takich firm jest LAPP Kabel Polska Sp. z o.o.. To jeden z największych i najbardziej rozpoznawalnych producentów oferujących kable i akcesoria kablowe na świecie. W 1957 roku Oskar Lapp wpadł na pomysł optymalizacji metod czasochłonnego, ręcznego łączenia z odbiornikiem pojedynczych żył. Tak powstał pierwszy, przemysłowy, kolorowy, giętki przewód sterowniczy ÖLFLEX® . Obecnie firma LAPP Kabel posiada 17 własnych zakładów w Europie, Ameryce i Azji. Na polskim rynku obecna jest od 2000 roku. LAPP to niemiecka jakość i profesjonalizm na każdym etapie – od produkcji do współpracy z kontrahentami.

9 maja 2019 nasza firma została zaproszona na szkolenie produktowe do LAPP Kabel. Ponad 30.osób z Kaczmarek Electric z oddziałów z całej Polski (Dyrektorzy, przedstawiciele handlowi) stawili się na Profesjonalnej 1 w Kobierzycach, w siedzibie firmy LAPP.

Powitał nas Dyrektor ds. sprzedaży LAPP Polska, Pan Przemysław Łopusiewicz. Szkolenie produktowe prowadził inżynier ds. Technicznych i szkoleń, Z-ca Kierownika Działu Ofert Pan Krzysztof Ciesielski. Grube katalogi oraz przykładowe produkty były naszym wsparciem w szkoleniu. Przez wiele godzin, z przerwą na lunch omawialiśmy poszczególne grupy produktowe.

Szkolenie zakończyło się testem przyswojonej wiedzy. Najpilniejszymi „uczniami” okazali się Maciej Niechaj, Marcin Jakubowski i Radosław Barański. Serdecznie gratulujemy.

Wieczorem w hotelu odbyła się uroczysta kolacja, podczas której nasi prymusi otrzymali cenne nagrody od LAPP Kabel, a następnie pokaz artystyczny. Kuluarowe rozmowy trwały do późnych godzin. To był bardzo udany wieczór.

Profesjonalne przyjęcie naszych pracowników i profesjonalne szkolenie motywuje nas do jeszcze większego zaangażowania do pracy i sprzedaży produktów LAPP. Będziemy przekazywać uzyskaną wiedzę swoim kolegom i koleżankom, których na szkoleniu nie było, ale przede wszystkim będziemy mogli zapewnić znakomitą obsługę naszym detalicznym klientom.

Bardzo dziękujemy za zaproszenie firmie LAPP i cudowną atmosferę, bo na Profesjonalnej 1 jest naprawdę profesjonalnie

 

Relacjonował Tadeusz Rytel