Philips Hue znaczy inteligentne oświetlenie

  15/03/2019

Philips Hue to inteligentny system oświetlenia, który stwarza nowe możliwości i nową jakość korzystania ze światła. Pozwala jednym kliknięciem wyłączyć wszystkie światła lub w mgnieniu oka całkowicie zmienić charakter pokoju — z przytulnego kącika do nauki w nowoczesne kino domowe.

Dzięki niemu możesz sterować światłem zdalnie, nawet gdy nie ma Cię w domu. A kiedy w nim jesteś, dopasować oświetlenie do swoich potrzeb — odpowiednio dopasowane światło doda Ci energii lub pomoże zrelaksować się po ciężkim dniu.

Pod nazwą Philips Hue kryje się pełna gama inteligentnych żarówek, lamp, czujników i sterowników, które pomogą Ci odkryć nowe możliwości światła w Twoim domu. Wystarczy wymienić posiadane żarówki na inteligentne Hue, aby korzystać ze światła, które dopasowuje się do Twoich potrzeb i rytmu życia.

Oświetleniem Philips Hue możesz sterować za pomocą sterowników lub używając aplikacji mobilnej Philips Hue. Tym systemem możesz sterować głosem. Philips Hue to jedyna marka inteligentnego oświetlenia, która współpracuje ze wszystkimi głównymi asystentami głosowymi na rynku.

Najważniejsze zalety systemu Philips Hue

Światło zawsze dostosowane do potrzeb

Dobierając odpowiednie światło, można całkowicie odmienić atmosferę każdego pomieszczenia. Wybierając spośród wszystkich odcieni bieli i 16 mln kolorów — na pewno znajdziesz światło dopasowane do Twoich potrzeb lub chwilowego nastroju. Niezależnie od tego, czy chcesz odświeżyć wnętrze mieszkania nowym kolorem, dobrać oświetlenie dopasowane do wykonywanej czynności (relaks, koncentracja, czytanie), zorganizować niezapomniane spotkanie dla przyjaciół lub stworzyć przytulny nastrój na kolację tylko we dwoje. Twoje inteligentne oświetlenie Philips Hue pozwoli Ci łatwo i szybko ustawić odpowiednie światło i wyczarować wyjątkowy nastrój.

Bezpieczeństwo i komfort

Dzięki inteligentnemu oświetleniu można stworzyć wrażenie swojej obecności w domu.
Aplikacja Philips Hue umożliwia stworzenie harmonogramu procedur działania oświetlenia, gdy znajdujesz się poza domem. Inteligentne światła będą włączały się o wybranych porach, a czasem kilka minut wcześniej lub później, aby stworzyć wiarygodne wrażenie Twojej obecności w domu. Aplikację Philips Hue można też ustawić tak, aby wykrywała zbliżanie się do domu. Zanim wysiądziesz z samochodu lub wejdziesz na drogę prowadzącą do domu, światła włączą się automatycznie.

Wiele możliwości

Steruj światłem tak jak chcesz. Podłącz oświetlenie Philips Hue do mostka i zacznij odkrywać niezliczone możliwości systemu inteligentnego oświetlenia Hue. Steruj oświetleniem za pomocą smartfona lub tabletu przez aplikację mobilną Philips Hue. Możesz w jednej chwili zupełnie zmienić wygląd swoje domu lub ogrodu. Zmiana natężenia lub barwy światła zmienia wygląd całego otoczenia, stwarzając nieograniczone możliwości aranżacyjne. Baw się kolorami lub zsynchronizuj inteligentne oświetlenie z muzyką, grami lub filmami. Z tysiącem aplikacji do wyboru, ograniczeniem jest jedynie Twoja wyobraźnia.

Prosta instalacja i obsługa

System Philips Hue jest łatwy i szybki w instalacji, a konfiguracja zajmuje tylko kilka minut. Nie potrzebujesz żadnego dodatkowego remontu, urządzeń ani fachowej pomocy.

Cztery ustawienia oświetlenia, dostosowane do codziennych zadań, ułatwiają życie. Wystarczy wybrać jedno z ustawień: Relaks, Czytanie, Koncentracja i Energia.