Nowości w ofercie Lena Lighting

  24/03/2020

Dzisiaj prezentujemy produkty z segmentu oświetlenia
które dzięki swoim wysokim parametrom są polecane do stosowania w przemyśle,

Profesjonalna, lekka i ergonomiczna lampa MIMO 2 LED BASIC to nowość w ofercie LENA LIGHTING S.A.

Ta belka hermetyczna dzięki wysokim parametrom jak np.: IP66 czy strumień świetlny od 1650 do 4550 lm jest rekomendowana do zastosowań zarówno przemysłowych, jak i uniwersalnych. Nadaje się do każdego pomieszczenia, gdzie potrzebne jest wydajne i tanie oświetlenie. Za pomocą podwójnego uchwytu (100673) oprawy mogą zostać równolegle połączone.
Niska waga i łatwość montażu to parametry przyjazne dla elektromonterów, które oszczędzają ich czas i obniżają koszty instalacji.

Układ świetlny o trwałości 70 000h pozwala użytkownikom na obniżenie kosztów serwisu i użytkowania, a zużycie energii na poziomie 13-33W gwarantuje oszczędność energii na poziomie 50%!

TYTAN 2 LED BASIC to podstawowa linia lamp stanowiących doskonałą alternatywę dla tradycyjnych lamp świetlówkowych.

ampa została zaprojektowaną od podstaw. Wprowadzono nowe rozwiązania poprawiające rozkład światła i bilans temperaturowy. Nowe panele LED mają wpływ na wysoką skuteczność świetlną do 128 lm/W. Gwarantuje to osiąganie wymaganego poziomu oświetlenia i znaczną oszczędność energii elektrycznej.
W lampie zastosowano wiele usprawnień ułatwiających i przyspieszających montaż: rozwiązanie polegające na zintegrowaniu klosza z panelem LED, system zwieszania klosza, regulowane uchwyty zapewniające tolerancję montażu +/-40 mm. Standardowo wyposażona jest w wytrzymałe klipsy ze stali nierdzewnej (INOX). Korpus lampy i klosz są odporne na promieniowanie UV.
Wielofunkcyjna lampa LED przeznaczona jest do zastosowania w obszarach o wysokich wymaganiach dotyczących pyło- i wodoszczelności.

Szczególnie polecana do zastosowania w obiektach przemysłowych (fabryki, laboratoria), magazynowych, parkingach (podziemnych i wielopoziomowych), stadionach sportowych, terminalach transportowych i przejściach podziemnych.