Nowość w ofercie Schneider Electric

  20/06/2018

Podwójne gniazdo z serii Asfora

W dobie coraz większej ilości urządzeń elektrycznych, które stają się nieodłącznym elementem każdego gospodarstwa domowego, spotykamy się z problem nieprzystosowania instalacji elektrycznych.

Obecnie w naszych kuchniach pojawiły się kuchenki mikrofalowe, obok których postawiliśmy toster i ekspres do kawy, wielofunkcyjny robot kuchenny oraz sokowirówkę. Wysłużony telewizor został wymieniony na znacznie większy z płaskim ekranem, połączony z zestawem audio oraz odtwarzaczem płyt DVD czy Blue-ray, a przy lampkach nocnych ładuje się, po całym dniu pracy, nasz telefon komórkowy oraz tablet.

Podczas projektowania instalacji elektrycznych sprzed kilkunastu laty, nie uwzględniono tak dużej ilości gniazd elektrycznych. Nowe gniazdo podwójne z serii Asfora jest współczesnym rozwiązaniem pozwalającym na aż dwukrotne zwiększenie ilości gniazd zasilających w naszych domach!

Podwójne gniazdo Asfora do systemu ramkowego, instalowane jest w tej samej puszce, co tradycyjne gniazdko pojedyncze. Jest proste, szybkie w montażu, estetyczne i w przystępnej cenie. Musimy jedynie pamiętać, aby jego maksymalne obciążenie nie przekroczyło 16A, czyli dokładnie tyle, ile miało wcześniej wymontowane gniazdko pojedyncze.

Gniazdo podwójne Asfora charakteryzuje się solidną obudową chroniącą przed dostępem do elementów pod napięciem oraz trwałe zaciski śrubowe umieszczone w jednej linii obok siebie, umożliwiając dokładniejsze ułożenie przewodów. Dzięki temu, nie prężą się podczas mocowania gniazda w puszce, co sprawia, że montaż jest prosty i szybki. Zewnętrzna część, wykonana z tworzywa o zwiększonej odporności na promienie UV, nie odbarwia się z upływem lat, nadając gniazdu elegancki wygląd, wpisujący się w estetykę serii Asfora.

Wszystkie produkty z serii Asfora są zgodne z wymaganiami norm bezpieczeństwa i spełniają najwyższe kryteria jakości Schneider Electric. Dzięki swojej niezawodności oraz szerokiemu wachlarzowi funkcji zaprojektowanych dla Twojej wygody.

Dostępne w kolorach:
biały, kremowy, aluminiowy, stalowy, brązowy i antracytowy

Dostawca => Schneider Electric