08/12/2020

Detale świadczą o wyjątkowości wnętrz, a ich niebanalny wygląd i forma podkreślają nasz indywidualizm. Biorąc to pod uwagę, firma ABB zastosowała w zmienionej serii przełączników Axcent® pur oryginalne materiały, takie jak beton, łupek oraz papier prasowany, które nadają pomieszczeniom nowoczesnego charakteru.

Axcent® pur łączy atrakcyjność wizualną i wysokiej jakości materiały (np. szkło, platyna i tytan) z kontrastowymi kolorami, a liczne małe podkreślenia tworzą gustowny obraz całości. Gama wyłączników Axcent® pur odzwierciedla credo ABB w zakresie projektowania wnętrz: połączenie spójności projektu z różnorodnością kolorów.

Ta seria jest dostępna w ramkach od 1 do 5 przycisków, ponadto przełączniki mogą być montowane pionowo lub poziomo. Innowacyjny zestaw montażowy umożliwia instalację serii Axcent® pur płasko na ścianie, dzięki czemu pomieszczenia zyskują stylowy i niebanalny akcent.

Mamy więc w ofercie ABB coraz większy wybór różnych rozwiązań, jak wybrać to najlepsze? Na pewno pomocna będzie aplikacja 3D-LiveView, która pomoże nam „przymierzyć” osprzęt do naszych wnętrz.

3D-LiveView – nowa aplikacja rzeczywistości rozszerzonej na iOS i Androida

Aplikacja 3D-LiveView została wzbogacona o nowe funkcjonalności i zawiera teraz zarówno klasyczną gamę przełączników ABB, jak i produkty ABB-free@home, ABB i-bus KNX i ABB-Welcome. Zapewnia dostęp do pełnego portfolio firmy w zakresie produktów i inteligentnych budynków, a jednocześnie przeglądanie ich na żywo w 3D we własnym domu.

ABB 3D-LiveView App w ofercie Kaczmarek Electric

Nowością jest możliwość wyświetlania na ścianie indywidualnych projektów ABB tacteo®. Aby to zrobić, należy zarejestrować się za pośrednictwem aplikacji w portalu MyBuildings. Wkrótce będzie można wybrać wszystkie własne projekty, które zostały dodane do utworzonej indywidualnej listy w konfiguratorze ABB tacteo®.

Jeśli użytkownik nie ma pod ręką motywu śledzenia, może użyć aplikacji. Gdy po pewnym czasie nie znajdzie ona motywu śledzenia, oferuje możliwość wyświetlenia produktów w postaci obrazów, które następnie mogą być umieszczone na ruchomym lub statycznym tle. Aplikacja działa zarówno w trybie online, jak i offline, w zależności od tego, co jest dostępne – dane mobilne czy miejsce w pamięci telefonu.