Nowa seria przekaźników bezpieczeństwa Sentry ABB

  13/06/2017

Przekaźniki bezpieczeństwa Sentry to wysoce funkcjonalne i łatwe w obsłudze przekaźniki bezpieczeństwa, odpowiednie dla wszystkich typowych rodzajów aplikacji bezpieczeństwa.

 

Seria Sentry obejmuje zarówno podstawowe modele do prostych zastosowań i łatwego zwiększania liczby wyjść, jak i elastyczne modele z niezwykle precyzyjnymi funkcjami programowania czasowego.

Przekaźniki bezpieczeństwa są wykorzystywane w prostych i bardziej złożonych rozwiązaniach bezpieczeństwa, gdzie zabezpieczenia podlegają monitorowaniu zgodnie z wymogami norm bezpieczeństwa funkcjonalnego.

Moduł Sentry BSR

to niskobudżetowy przekaźnik bezpieczeństwa do podstawowych zastosowań, takich jak monitorowanie przycisków awaryjnych lub zwiększanie liczby wyjść bezpieczeństwa. Używany wtedy, gdy nie mamy wymogu używania funkcji czasowych.

Moduł Sentry SSR

to łatwy w obsłudze przekaźnik bezpieczeństwa przeznaczony do konkretnych sprecyzowanych  zastosowań, np. urządzeń 1- lub 2-kanałowych, urządzeń OSSD lub urządzeń sterowania oburęcznego. Niektóre z nich posiadają funkcję opóźnienia wyłączenia.

Moduł Sentry TSR

to przekaźnik czasowy bezpieczeństwa, o wysokiej dokładności. Funkcje programowania czasowego są inne w zależności od modelu. Modele Sentry TSR mogą być stosowane jako przekaźniki rozszerzeń wyjść z funkcją czasową.

Moduł Sentry USR

jest uniwersalnym przekaźnikiem bezpieczeństwa — jeden model może być stosowany do monitorowania większości komponentów bezpieczeństwa dostępnych na rynku. Posiadają wyświetlacz na froncie urządzenia, co ułatwia konfigurację i jasne określanie stanu układu monitorowanego.