Nowa oferta przekaźników Schneider Electric

  20/04/2017

Przekaźniki Zelio – szeroka gama przekaźników elektromechanicznych, kontroli i monitorowania, czasowych oraz półprzewodnikowych, zaprojektowanych tak aby sprostać wymaganiom najbardziej zaawansowanych aplikacji. Poniżej przedstawiamy wybrane serie wraz z krótką charakterystyką.

Zelio RXG – Pierwsze na rynku przekaźniki elektromechaniczne z jednostopniowym zamykanym przyciskiem testowym. Wyprodukowane w zgodzie z ekologicznymi założeniami, mogące wytrzymać 100 000 cykli przekaźniki obsługujące napięcia do 110VDC i 230VAC.

Zelio RM22/35 – Najnowsze przekaźniki kontroli wyposażone w innowacyjny wskaźnik LED oraz przycisk diagnostyczny.
Oferują ułatwiony dostęp do dokumentacji dzięki kodowi QR, wytrzymałość i odporność oraz zgodność z międzynarodowymi certyfikatami i normami.

Zelio RE22 –. Kompaktowe przekaźniki czasowe wyposażone we wskaźnik LED oraz przycisk diagnostyczny. Oferują ułatwioną instalację i obsługę przy zwiększonej wydajności energetycznej. Przystosowane do wielu aplikacjach maszynowych, budynkowych, oraz w segmencie wodnym i HVAC.

Zelio SSP1 & SSP1.S – Nowoczesne przekaźniki półprzewodnikowe z funkcjami inteligentnej diagnostyki. Innowacyjne, proste i bezpieczne dzięki teleskopowemu zaciskowi śrubowemu. Oferują funkcję inteligentnej diagnostyki z wyjściem sygnałowym, która pozwala na natychmiastowe rozwiązywanie problemów i skraca czas postoju maszyny.