Nowa aplikacja Hager Ready

  09/11/2020

Nowa wersja aplikacji mobilnej Hager Ready pozwala oszczędzać czas podczas projektowania rozdzielnic mieszkaniowych. Pomaga w doborze produktów i przygotowaniu się do spotkania z klientem. Z Hager Ready szybko i bez ryzyka pomyłki możesz zaplanować rozdział energii, utworzyć etykiety i dokumentację rozdzielnic mieszkaniowych. A wszystko to za pomocą smartfona lub tabletu.

W aplikacji można tworzyć gotowe schematy obwodów, rozmieszczenie aparatury oraz pełen wykaz użytych produktów i rozwiązań.

Co nowego w aplikacji?

Strona główna – pozwala na łatwe odnalezienie wszystkich potrzebnych funkcji i zakładek. Informuje o nowościach produktowych i zaplanowanych szkoleniach. Z tego miejsca wystarczy kliknąć potrzebną funkcję, jak katalog, projekty, showroom lub pomoc, aby na dobre rozpocząć pracę nad kolejnym zleceniem.

E-katalog – pozwala na dostęp i wyszukiwanie w obszernej gamie produktów firmy Hager. Można przeglądać produkty i sprawdzać ich parametry techniczne lub dodawać bezpośrednio do projektu, by jak najlepiej dopasować go do potrzeb klienta.

Showroom umożliwia tworzenie albumów i umieszczanie zdjęć z realizacji. Dzięki tej funkcji można stworzyć znakomite portfolio firmy i wykorzystywać je podczas spotkań z potencjalnym klientem.

Wsparcie techniczne daje poczucie bezpieczeństwa i pomocy w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości. Pozwala na szybki kontakt mailowy i telefoniczny z osobami o szerokiej wiedzy technicznej, jak również daje możliwość oglądania filmów instruktażowych dedykowanych do konkretnych rozwiązań.

Tu możesz zobaczyć więcej i pobrać aplikację:

https://www.hager.pl/narzedzia/hager-ready-app/340308.htm

https://www.youtube.com/watch?v=uj6iPI8Mdgs&list=PLWDhEaBvss9ePVS0O8OQpLTiUOewfKUVr