Mamy Platynowego Partnera Schneider Electric 2018

  24/04/2018

19 kwietnia 2018 W HotelU Andels w Łodzi odbyło się Spotkanie Partnerów Schneider Electric. Już od kilku lat w jednym czasie i w jednym miejscu spotkają się Partnerzy rynku przemysłowego, budynkowego, IT, producenci rozdzielnic oraz przedstawiciele dystrybutorów elektromechanicznych.

To wydarzenie jest okazją do podsumowania dotychczasowej współpracy i minionego roku. Firma Schneider Electric zaprezentowała plany rozwoju na kolejny rok. Podczas prezentacji tematycznych przedstawiono również najciekawsze nowości produktowe i omówiono najnowsze trendy technologiczne.

Tradycyjnie wręczono Certyfikaty potwierdzające nadanie odpowiedniej klasy autoryzacji Schneider Electric. Najlepsi partnerzy zostali wyróżnieni na wieczornej, uroczystej gali. Jesteśmy dumni, że firma Kaczmarek Electric S.A. otrzymała certyfikat Platynowego Partnera i Autoryzowanego Dystrybutora Schneider Electric.
Schneider Electric od początku naszego istnienia jest czołowym dostawcą Kaczmarek Electric w dziedzinach automatyki i zarządzania energią. Dziękujemy:)