Czujniki do zadań specjalnych

  07/02/2020

Sterowanie maszynami czy liniami technologicznymi nie byłoby możliwe bez szeregu czujników. Czujniki odpowiadają za wykrywanie obecności obiektów, określanie ich pozycji, pomiary temperatury, wilgotności, ciśnienia, czy prowadzenie bezpośredniej kontroli nad pracą urządzeń i przebiegiem procesów technologicznych.

Oferta czujników, podobnie jak zadania, które maja do wykonania, jest bardzo bogata i zróżnicowana. Pod określeniem czujniki do zadań specjalnych kryją się bardzo różne produkty. Można je pogrupować ze względu na funkcję i rodzaj.
Firma Panasonic Industry, proponuje narzędzie pozwalające na dobór odpowiedniego czujnika.

Duże portfolio produktów można zawęzić już na początku wyszukiwania, dokonując wstępnego wyboru spośród siedmiu grup czujników. Ogólnych czujników fotoelektrycznych, kurtyn świetlnych, czujników pomiarowych, czujników światłowodowych, czujników indukcyjnych, czujników ciśnienia i przepływu.
Wyszukiwarkę produktów dla czujników można używać zarówno na komputerach PC, jak i urządzeniach mobilnych.

Możesz rozpocząć własne wyszukiwanie, wchodząc na

https://www.panasonic-electric-works.com/productfinder-sensors/?axr81

Jeśli potrzebujesz pomocy, skorzystaj z wiedzy naszych fachowców z działu automatyki przemysłowej, którzy pomogą dobrać najlepsze rozwiązanie i dostarczą potrzebne produkty.

Zobacz

Kompleksowa oferta produktów i usług dla sektora przemysłowego