01/03/2019

Mili goście w Powodowie

Ciekawe i niecodzienne spotkanie odbyło się w naszym Centrum Logistycznym. Odwiedziła nas młodzież z Włoch, Turcji, Bułgarii i Rumunii ,uczestnicząca w projekcie edukacyjnym w ramach Erasmusa - programu Unii Europejskiej służącego wymianie doświadczeń, mobilności edukacyjnej oraz współpracy na rzecz innowacji i wymiany dobrych praktyk.

23/01/2019

Kolejny rok za nami – czas na małe podsumowanie

Jak wygląda dzisiaj nasza firma, co się zmieniło przed ostatni rok? To był ciekawy rok, który przyniósł kilka ważnych zmian. Przede wszystkim znowu urośliśmy, a co za tym idzie mierzymy się z nowymi wyzwaniami.

24/05/2018

10 powodów dla których „z nami warto”

Ponieważ lubię mieć wszystko w pewien sposób usystematyzowane, to stworzyłam zestawienie 10 najważniejszych, moim zdaniem, powodów, dla których „z nami warto” robić różne rzeczy.

11/05/2018

Czas na specjalizację – czas na profesjonalizm

Obsługa klientów z sektora przemysłowego wymaga od handlowców dużej wiedzy i profesjonalizmu, dlatego w Kaczmarek Electric postawiliśmy na specjalizację. Chcemy, żeby zarówno nasi klienci, jak i handlowcy obsługujący przemysł otrzymywali profesjonalne wsparcie na najwyższym poziomie - Marek Pustół, Dyrektor ds. sprzedaży w Kaczmarek Electric S.A.