20/08/2019

Wygoda, piękno i mnóstwo możliwości

Rozwiązania proponowane przez Legrand i NETATMO to mnóstwo możliwości, zamkniętych w niepozornych małych elementach, które można zainstalować w każdym domu bez użycia kabli.

12/06/2019

Jak wybierać osprzęt elektroinstalacyjny

Większość osób, które budują, wykańczają czy remontują swoje mieszkanie, dom, biuro lub dowolny lokal użytkowy staje przed problemem, jak wybrać osprzęt elektryczny. Pokusiliśmy się o kilka porad.

19/03/2019

Philips Hue znaczy inteligentne oświetlenie

Philips Hue to inteligenty system oświetlenia, który stwarza nowe możliwości i nową jakość korzystania ze światła. Pozwala jednym kliknięciem wyłączyć wszystkie światła lub w mgnieniu oka całkowicie zmienić atmosferę w pokoju — z przytulnego kącika do nauki na nowoczesne kino domowe.

03/09/2018

Jakiego światła potrzebują do nauki nasze dzieci?

To z pewnością ważne pytanie. Nie tak dawno natrafiłam na artykuł zatytułowany „Dziecko ma trudności w nauce – zmień żarówkę”. Powiecie – przesada? Pewnie trochę tak, a jednak prawdą jest, że światło ma istotne znaczenie dla lepszej koncentracji, dla komfortu i zdrowego wzroku naszych pociech.

17/07/2018

Jak oświetlać domy, ścieżki i ogrody

Temperatura barwowa, barwa światła, współczynnik oddawania barw, Ra (CRI), skuteczność świetlna, lumeny… To tylko garść pojęć, które dla fachowców od świetlenia są codziennością. Nie zapominamy jednak o naszych klientach, którzy nie poruszają się pośród tych zagadnień tak swobodnie.