08/03/2021

Oddział Ostrołęka w nowej lokalizacji

Nowa lokalizacja - ta sama doświadczona ekipa handlowców. Oddział Ostrołęka już po przeprowadzce -  zaprasza w swoje nowe podwoje. Hurtownia mieści się obecnie przy ul. Kołobrzeskiej 4, zaledwie 60 metrów od głównej trasy wylotowej w kierunku Warszawy i Łomży.

14/03/2019

Otwarcie Oddziału w Rudzie Śląskiej

13.03.2019 r. o godz. 13:13    Agnieszka i Wiktor Szafranek uroczyście przecinali wstęgę, otwierając symbolicznie swój oddział Kaczmarek Electric. Najnowszy elektromarket w naszej sieci sprzedaży powstał w Rudzie Śląskiej, przy ul. Wojciecha Korfantego 15.

19/01/2019

Nowy Oddział Kaczmarek Electric w Mosinie

Oddział Mosina, który znajduje się przy ul. Śremskiej 86 pełni jednocześnie rolę hurtowni i marketu elektrotechnicznego. Prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną. Nasi koledzy z Mosiny zapraszają  firmy instalacyjne i fachowców, którzy mogą liczyć na specjalne warunki cenowe, jak też odbiorców detalicznych, którym oferują fachową poradę i pomoc w wyborze najlepszych rozwiązań.

10/10/2018

Otwarcie elektromarketu w Łodzi

To już kolejna hurtownia w naszej sieci, która działa w formule marketu, prowadząc jednocześnie sprzedaż hurtową i detaliczną. Asortyment dobrany jest zarówno z myślą o profesjonalistach, jak i o odbiorcach indywidualnych, którzy chcą dokonać zakupów wygodnie i z głową.

06/07/2018

Oddział w Rawiczu w nowej lokalizacji

Wielkie zmiany w Rawiczu. Ta sama wspaniała ekipa fachowców przyjmuje teraz wszystkich klientów w nowej lokalizacji. Zupełnie nowy market elektrotechniczny znajduje się teraz w Rawiczu przy ul Ceglanej 18.
27 czerwca br. odbyło się uroczyste otwarcie i symboliczne przecięcie wstęgi.