10/10/2018

Otwarcie elektromarketu w Łodzi

To już kolejna hurtownia w naszej sieci, która działa w formule marketu, prowadząc jednocześnie sprzedaż hurtową i detaliczną. Asortyment dobrany jest zarówno z myślą o profesjonalistach, jak i o odbiorcach indywidualnych, którzy chcą dokonać zakupów wygodnie i z głową.

18/07/2018

NOWY ELEKTROMARKET W WARSZAWIE

Nowa hurtownia i market elektrotechniczny w jednym mieści się przy ul. Połczyńskiej 115 B. Na uroczystym przecięciu wstęgi, które odbyło się 4 lipca br, obecni byli liczni goście, nasi stali klienci oraz przedstawiciele dostawców.

06/07/2018

Oddział w Rawiczu w nowej lokalizacji

Wielkie zmiany w Rawiczu. Ta sama wspaniała ekipa fachowców przyjmuje teraz wszystkich klientów w nowej lokalizacji. Zupełnie nowy market elektrotechniczny znajduje się teraz w Rawiczu przy ul Ceglanej 18.
27 czerwca br. odbyło się uroczyste otwarcie i symboliczne przecięcie wstęgi.

17/05/2018

Witamy nowy oddział w Miliczu

16 maja w Miliczu przy ul. Cichej 17 nowy elektromarket pod szyldem Kaczmarek Electric otworzyli ajentka Monika Figas i kierownik oddziału Daniel Biernat.

23/03/2018

Oddział Częstochowa już otwarty!

Do swojej hurtowni – elektromarketu w Częstochowie, przy ul. 1 Maja 9a, na udane zakupy i aromatyczną kawę zapraszają szefowie nowego oddziału – Krzysztof Hampelski i Paweł Pitek.

30/10/2017

Nowy elektromarket w Ostrowie Wielkopolskim

Dawne biuro handlowe w Gorzycach Wielkich już od kilku tygodni funkcjonuje w nowej lokalizacji i w zupełnie nowej odsłonie. Teraz zaprasza wszystkich swoich klientów do wygodnego, przestronnego marketu elektrotechnicznego.