20/08/2019

Wygoda, piękno i mnóstwo możliwości

Rozwiązania proponowane przez Legrand i NETATMO to mnóstwo możliwości, zamkniętych w niepozornych małych elementach, które można zainstalować w każdym domu bez użycia kabli.

12/06/2019

Jak wybierać osprzęt elektroinstalacyjny

Większość osób, które budują, wykańczają czy remontują swoje mieszkanie, dom, biuro lub dowolny lokal użytkowy staje przed problemem, jak wybrać osprzęt elektryczny. Pokusiliśmy się o kilka porad.

19/03/2019

Philips Hue znaczy inteligentne oświetlenie

Philips Hue to inteligenty system oświetlenia, który stwarza nowe możliwości i nową jakość korzystania ze światła. Pozwala jednym kliknięciem wyłączyć wszystkie światła lub w mgnieniu oka całkowicie zmienić atmosferę w pokoju — z przytulnego kącika do nauki na nowoczesne kino domowe.

14/03/2019

Otwarcie Oddziału w Rudzie Śląskiej

13.03.2019 r. o godz. 13:13    Agnieszka i Wiktor Szafranek uroczyście przecinali wstęgę, otwierając symbolicznie swój oddział Kaczmarek Electric. Najnowszy elektromarket w naszej sieci sprzedaży powstał w Rudzie Śląskiej, przy ul. Wojciecha Korfantego 15.

01/03/2019

Mili goście w Powodowie

Ciekawe i niecodzienne spotkanie odbyło się w naszym Centrum Logistycznym. Odwiedziła nas młodzież z Włoch, Turcji, Bułgarii i Rumunii ,uczestnicząca w projekcie edukacyjnym w ramach Erasmusa - programu Unii Europejskiej służącego wymianie doświadczeń, mobilności edukacyjnej oraz współpracy na rzecz innowacji i wymiany dobrych praktyk.

23/01/2019

Kolejny rok za nami – czas na małe podsumowanie

Jak wygląda dzisiaj nasza firma, co się zmieniło przed ostatni rok? To był ciekawy rok, który przyniósł kilka ważnych zmian. Przede wszystkim znowu urośliśmy, a co za tym idzie mierzymy się z nowymi wyzwaniami.

19/01/2019

Nowy Oddział Kaczmarek Electric w Mosinie

Oddział Mosina, który znajduje się przy ul. Śremskiej 86 pełni jednocześnie rolę hurtowni i marketu elektrotechnicznego. Prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną. Nasi koledzy z Mosiny zapraszają  firmy instalacyjne i fachowców, którzy mogą liczyć na specjalne warunki cenowe, jak też odbiorców detalicznych, którym oferują fachową poradę i pomoc w wyborze najlepszych rozwiązań.