10/10/2018

Otwarcie elektromarketu w Łodzi

To już kolejna hurtownia w naszej sieci, która działa w formule marketu, prowadząc jednocześnie sprzedaż hurtową i detaliczną. Asortyment dobrany jest zarówno z myślą o profesjonalistach, jak i o odbiorcach indywidualnych, którzy chcą dokonać zakupów wygodnie i z głową.

03/09/2018

Jakiego światła potrzebują do nauki nasze dzieci?

To z pewnością ważne pytanie. Nie tak dawno natrafiłam na artykuł zatytułowany „Dziecko ma trudności w nauce – zmień żarówkę”. Powiecie – przesada? Pewnie trochę tak, a jednak prawdą jest, że światło ma istotne znaczenie dla lepszej koncentracji, dla komfortu i zdrowego wzroku naszych pociech.

18/07/2018

NOWY ELEKTROMARKET W WARSZAWIE

Nowa hurtownia i market elektrotechniczny w jednym mieści się przy ul. Połczyńskiej 115 B. Na uroczystym przecięciu wstęgi, które odbyło się 4 lipca br, obecni byli liczni goście, nasi stali klienci oraz przedstawiciele dostawców.

17/07/2018

Jak oświetlać domy, ścieżki i ogrody

Temperatura barwowa, barwa światła, współczynnik oddawania barw, Ra (CRI), skuteczność świetlna, lumeny… To tylko garść pojęć, które dla fachowców od świetlenia są codziennością. Nie zapominamy jednak o naszych klientach, którzy nie poruszają się pośród tych zagadnień tak swobodnie. 

06/07/2018

Oddział w Rawiczu w nowej lokalizacji

Wielkie zmiany w Rawiczu. Ta sama wspaniała ekipa fachowców przyjmuje teraz wszystkich klientów w nowej lokalizacji. Zupełnie nowy market elektrotechniczny znajduje się teraz w Rawiczu przy ul Ceglanej 18.
27 czerwca br. odbyło się uroczyste otwarcie i symboliczne przecięcie wstęgi.

24/05/2018

10 powodów dla których „z nami warto”

Ponieważ lubię mieć wszystko w pewien sposób usystematyzowane, to stworzyłam zestawienie 10 najważniejszych, moim zdaniem, powodów, dla których „z nami warto” robić różne rzeczy.

17/05/2018

Witamy nowy oddział w Miliczu

16 maja w Miliczu przy ul. Cichej 17 nowy elektromarket pod szyldem Kaczmarek Electric otworzyli ajentka Monika Figas i kierownik oddziału Daniel Biernat.