03/04/2020

Fakty i mity o inteligentnym domu. Część II

W tym artykule zajmiemy się kolejnymi mitami o automatyce domowej. Specjaliści z firmy ABB odpowiedzą na pytania – czy musimy pruć ściany lub wymieniać wszystkie instalacje? Czy bez Internetu nasz dom przestanie działać? Czy ktoś z zewnątrz może przejąć kontrolę nad naszym domem?

28/02/2020

Jak ochronić nasz dom przed włamaniem

Dzisiaj chcemy pokusić się o kilka praktycznych porad, jak ochronić nasz dom przed włamaniem, pożarem, zalaniem i przedstawić nowy system ABB-secure@home - kompleksowe rozwiązanie w zakresie zewnętrznej i wewnętrznej ochrony.

06/12/2019

Jak zapewnić bezpieczeństwo fotobiologiczne czyli komfort dla oczu

Nie wszyscy producenci źródeł LED spełniają normę bezpieczeństwa fotobiologicznego, nawet jeśli tak deklarują. A co za tym idzie – ich produkty mogą stanowić zagrożenie dla oczu w dłuższym okresie. Zaufaj ekspertom – wybieraj przetestowane oświetlenie!

02/12/2019

Bezpieczeństwo przenośnych piecyków elektrycznych

Wielu z nas będzie dogrzewało swoje miejsca pracy, warsztaty czy też chłodniejsze pomieszczenia w domu różnego rodzaju grzejnikami elektrycznymi (olejowymi, konwekcyjnymi, „farelkami” itp.). Warto pamiętać o kilku ważnych zasadach, które pozwolą nam bezpiecznie korzystać z elektrycznych źródeł ciepła.