25/04/2023

Dom i Ogród w najlepszym świetle

Dzięki dobremu oświetleniu nie potykamy się na schodach czy podjeździe. Bez problemu podążamy alejką do wejścia, trafiamy kluczem do zamka. Oświetlona posesja może skutecznie odstraszyć złodziei i włamywaczy. Lampy na zewnątrz pozwalają korzystać po zmroku z tarasów i altan, stworzyć przytulny nastrój do odpoczynku, zabawy lub biesiadowania w gronie przyjaciół. Jak zaplanować oświetlenie na zewnątrz, które uatrakcyjni wygląd naszego domu i ogrodu, którym będziemy mogli się cieszyć także po zmroku?

11/03/2023

7 rozwiązań na niższe rachunki za prąd

Zmieniające się nawyki użytkowników oraz nowoczesna technologia mogą znacząco pomóc w ograniczeniu zużycia energii elektrycznej. Przydatne w tym będą na pewno systemy Smart Home, oparte na automatyce domowej. Razem z firmą F&F - producentem systemu zdalnego sterowania FOX - sprawdzamy więc, jak oszczędzać prąd w domu dzięki konkretnym, inteligentnym rozwiązaniom.

08/12/2022

Sprawnie, wygodnie, bezpiecznie

Podpowiadamy jak Simon 54 Go - gama nowoczesnych sterowników przyciskowych kontrolowanych smartfonem przez sieć Wi-Fi – pomoże Ci zadbać o najbliższych.

24/11/2022

Mały czarny detal

Lubisz minimalistyczny wystrój przestronnych wnętrz? Funkcjonalne wyposażenie w stonowanej kolorystyce? Styl nowoczesny będzie dla Ciebie zatem odpowiedni. Interesujesz się hygge?