Oj działo się w podpoznańskich Komornikach 5 października! Otwarcie setnego oddziału Kaczmarek Electric odbyło się w dużym gronie przyjaciół – naszych klientów i dostawców.
Urszula i Cezary Kaczmarkowie towarzyszyli szefowi nowego oddziału Piotrowi Degórskiemu w przecinaniu symbolicznej wstęgi. Było szampańsko i elektrycznie!
Na uroczyste otwarcie przygotowano kilka miłych atrakcji. Był poczęstunek i część artystyczna, a więc coś dla ciała i coś dla ducha. Dla gości zaśpiewała niezwykle utalentowana piosenkarka z Poznania Agnieszka Czyż. Po pokazach iluzji i po występach wokalnych, można było przymierzyć się do elektrycznej limuzyny. Goście mogli przejechać się jednym z dwóch samochodów elektrycznych marki TESLA lub nowym Fordem Mustangiem.

Oddział Kaczmarek Electric numer 100 ma siedzibę w Komornikach, przy ul. Poznańskiej 49, gdzie mieści się biuro i elektromarket. Zrobią tu zakupy zarówno profesjonaliści, jak i okoliczni mieszkańcy, ponieważ oddział prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną. Klient może korzystać z zalet hurtowni i dostępu do najlepszych cen, a jednocześnie ma wygodny dostęp do towarów, które są wyeksponowane na regałach i dostępne w nowoczesnej formule samoobsługowej. Oddział oferuje najszerszy asortyment towarów elektrycznych, narzędzi, kabli i przewodów, osprzętu, techniki świetlnej i rozdziału energii, artykułów dla sektora automatyki przemysłowej, energetyki oraz służb utrzymania ruchu.