W środę 26 września o godzinie 13.00 odbyło się uroczyste przecięcie wstęgi i nowy elektromarket Kaczmarek Electric w Radomsku oficjalnie rozpoczął swoja działalność. Otwarcie odbywało się w rodzinnej atmosferze. Wstęgę przecinali szefowie oddziału Piotr Sadawa i Małgorzata Sobieszek z córką Mają.

Oddział mieści się w nowym pawilonie handlowym i sąsiaduje z Centrum Wykończenia Wnętrz. To z pewnością atrakcyjna lokalizacja dla wszystkich klientów, którzy budują lub remontują swoje domy i lokale.

Nowy elektromarket, podobnie jak inne markety naszej sieci, prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną. Na półkach znajdziecie towary dla profesjonalistów i artykuły potrzebne w każdym gospodarstwie domowym. Klienci indywidualni dostaną tu lampy LED, oprawy, baterie, przedłużacze, wyłączniki i wiele innych produktów w najniższych cenach.

– Profesjonalistom oferujemy specjalne warunki handlowe, a wszystkim naszym klientom pomoc w zakupach i fachowe doradztwo. Zapraszamy wszystkich do naszego elektromarketu na udane zakupy i na aromatyczną kawę – mówi Piotr Sadawa dyrektor oddziału w Radomsku.

Market elektrotechniczny, zamiast tradycyjnej hurtowni, to forma sprzedaży szczególnie lubiana zarówno przez klientów indywidualnych, jak i profesjonalistów. Dodatkowe atuty nowego oddziału to dogodny dojazd, duży parking i przestronne, wygodne wnętrze. Większość artykułów potrzebnych do wykonania instalacji elektrycznych można kupić od ręki. Pozostałe towary sprowadzane są z magazynu centralnego lub wprost od producentów.

Poniżej znajdziecie fotorelację z uroczystego otwarcia. Szczególnie podobał nam się tort w kształcie bębna kablowego 🙂 Głównym sponsorem uroczystości był jeden z czołowych producentów osprzętu elektrycznego i jednocześnie jeden z naszych głównych dostawców – firma Legrand.