Budując lub remontując swój azyl jakim jest dom lub mieszkanie, często w głowie masz już obraz tego jak będzie wyglądało wnętrze. W końcu masz tam wypoczywać po męczącym dniu w pracy, spotykać się ze znajomymi, czy bawić w chowanego z dziećmi.

Lubisz minimalistyczny wystrój przestronnych wnętrz? Funkcjonalne wyposażenie w stonowanej kolorystyce? Styl nowoczesny będzie dla Ciebie zatem odpowiedni. Interesujesz się hygge? Lubisz jasne, stłumione barwy i naturalne materiały? Przytulny styl skandynawski powinien zawitać w Twoim domu. A co gdy hołdujesz filozofii zero waste i masz kolekcję kryształów po babci z PRL’u? Połącz tradycję z nowoczesnością w stylu vintage.

Aby stworzyć idealne, dopasowane do Ciebie i Twoich potrzeb wnętrze nie możesz zapomnieć o roli jaką odgrywa światło. To ono kształtuje przestrzeń, tworzy nastrój, wydobywa z wnętrza jego walory. Jak dobrze dobrana garderoba.

I tak ja w dobrze dobranym stroju ważne są dodatki, tak w mieszkaniu detal również ma ogromne znaczenie. W końcu „diabeł tkwi w szczegółach”. Kształt lampy, jeden dominujący kolor, bogato zdobiona rama? To Ty decydujesz jak będzie prezentowało się Twoje wnętrze, bo to Ty masz się w nim czuć dobrze.

Mały czarny detal
Mały czarny detal

Skoro o samopoczuciu mowa – to czym włączysz nastrój w swoich czterech kątach też może dopełniać stylizacji całego wnętrza i być przysłowiową „wisienką na torcie”. Dlatego Kontakt-Simon dba o wygląd i stylistykę swoich produktów. Oprócz różnorodnych materiałów – łącznie z drewnem i betonem, ten polski producent wzbogacił swoje linie osprzętu o kolor czarny mat. I tak Aquaclick w tym klasycznym kolorze idealnie sprawdzi się nie tylko w przestrzeniach roboczych – będzie również pierwszorzędnym dopełnieniem industrialnej stylizacji.

Bliższy jest Ci styl eklektyczny lub vintage – sprawdź Simon Basic Neos. Łagodna forma, zaokrąglone brzegi i gładkie krawędzie tej serii znakomicie wpiszą się w te style. Dla zwolenników prostych aranżacji, charakterystycznych zarówno dla nowoczesnego jak i skandynawskiego stylu Kontakt-Simon wprowadził czarny mat w seriach Simon 54 Premium oraz Simon 10.

Czerń jest kolorem, który świetnie prezentuje się w każdym zestawieniu. Jest kolorem ponadczasowym, który nigdy nie wyjdzie z mody. Zawsze będzie występować w naszych wnętrzach, czy to jako odważna czarna ściana, czy jako mały detal w formie łącznika. A gdy łącznik będzie dodatkowo wykończony matową strukturą, posłuży Ci długie lata, a ślady odbitych palców nie będą Ci straszne.