Oddział Powodowo – Centrum logistyczne

Kontakt do Oddziału

Powodowo 52
64-200 Wolsztyn
tel./fax +48 68 347 06 95

Osoby kontaktowe

Sekretariat / Ochrona środowiska
Katarzyna Woźna
e-mail: katarzyna.wozna@ke.pl
tel./fax +48 68 33 22 100
tel./fax +48 68 347 06 95

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

Łukasz Stachowiak
Kierownik Działu Obsługi Klienta
T:+48 68 33 22 110/ 48 722 165 771
E:lukasz.stachowiak@ke.pl

Joanna Grzegorek
Specjalista ds.Handlowych
T:48 68 33 22 115/ 48 885 600 903
E:joanna.grzegorek@ke.pl

Arkadiusz Barczewski
Specjalista ds.Handlowych
T:48 68 33 22 111/ 48 722 165 772
E:arkadiusz.barczewski@ke.pl

Aleksandra Kaim-Grelak
Specjalista ds.Handlowych
T:48 68 33 22 114/ 48 885 600 881
E:aleksandra.grelak@ke.pl

Andrzej Iks
Specjalista ds.Handlowych
T:48 68 33 22 121/ 48 885 600 882
E:andrzej.iks@ke.pl

Łukasz Lisiewicz
Specjalista ds.Handlowych
T:48 68 33 22 137/ 48 885 600 918
E:lukasz.lisiewicz@ke.pl

Monika Kaczmarczyk
Specjalista ds.Handlowych
T:48 885 600 818
E:monika.kaczmarczyk@ke.pl

Krzysztof Wacka
Specjalista ds.Handlowych
T:48 68 33 22 113/ 48 722 165 703
E:krzysztof.wacka@ke.pl

Maciej Leśnik
Specjalista ds.Handlowych
T:48 68 33 22 109/ 48 722 165 758
E:maciej.lesnik@ke.pl

Weronika Wita
Specjalista ds.Handlowych
T:48 68 33 22 135
E:weronika.wita@ke.pl

Przemysław Kubaczyk
Specjalista ds.Handlowych
T:48 68 33 22 136/ 48 885 600 832
E:przemyslaw.kubaczyk@ke.pl

Edyta Dziubek
Specjalista ds.Handlowych
T:48 68 33 22 119/ 48 722 165 765
E:edyta.dziubek@ke.pl

Wioleta Kozłowska
T:48 68 33 22 101/ 48 885 600 833
E:wioleta.kozlowska@ke.pl