Kaczmarek Electric SA

ul. Gajewskich 32
64- 200 Wolsztyn

tel. +48 68 347 06 50
fax +48 68 347 06 52
e-mail: firma@ke.pl

NIP: 915-16-26-618
REGON: 932712874
GIOŚ: E0005498W
KRS: 0000371343
Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda, IX Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał zakładowy: 2.447.000,00 zł

Właściciele

Cezary Kaczmarek
Prezes Zarządu

Urszula Kaczmarek
Prokurent

Dział Handlowy

Andrzej Szyjkowski

Dyrektor ds. Handlowych

Pytania o ofertę handlową prosimy kierować bezpośrednio do oddziałów terenowych Kaczmarek Electric

Znajdź najbliższy punkt:

Sieć sprzedaży

Dział Inwestycyjny

Marek Pustół
Dyrektor ds. Inwestycji
marek.pustol@ke.pl
+48 601 994 129

Dział Rozwoju

Joanna Bąk
Dyrektor ds. Rozwoju
ul. Bułgarska 69/73 lok.11, 60-320 Poznań
joanna.bak@ke.pl
+48 885 600 886

Dział Finansowy

Kamil Wywiał
Dyrektor Finansowy

 

Kamila Hanyż
Zastępca Dyrektora Finansowego

Anna Potrawiak
Główna Księgowa

Izabela Gasztyk
Starszy specjalista ds. finansowych
izabela.gasztyk@ke.pl
+48 722 165 748

Anna Mała-Rozynek
Starszy specjalista ds. finansowych
+48 885 600 883

Karolina Nasiłowska
Referent ds. finansowych
+48 722 165 759

Marzena Klecha
Referent ds. administracji
+48 722 165 759

Ilona Michalewicz
Referent ds. finansowych
+48 885 600 837

Jolanta Grubińska-Jaskuła
Młodszy specjalista ds. windykacji
+48 785 220 010

Agnieszka Bargiel
Młodszy specjalista ds. windykacji
+48 693 840 414

Sylwia Zaremba
Referent ds. windykacji
+48 693 840 314

Monika Matysiak
Referent ds. windykacji
+48 723 820 045

Sandra Waśko
Referent ds. windykacji
+48 885 600 938

Małgorzata Krajewska
Specjalista ds. faktoringu
+48 885 600 887

Aleksandra Solibieda
Referent ds. faktoringu
+48 68 347 06 88

Agata Imbierowicz
Referent ds. faktoringu
+48  885 600 939

Płatności
platnosci@ke.pl

Dział IT

Tomasz Jacewicz
Dyrektor Działu IT
tomasz.jacewicz@ke.pl
+48 722 165 722

Leszek Rutkowski
Administrator Sieci Informatycznej
leszek.rutkowski@ke.pl
+48 722 165 776

Marek Chmiel
Konsultant ds. Informatyki
marek.chmiel@ke.pl

Biuro w Sosnowcu:

Justyn Puczka
Konsultant ds. Informatyki Administrator Sieci Informatycznej
justyn.puczka@ke.pl
+48 605 056 199

Jerzy Gajewski
Informatyk-Programista
jerzy.gajewski@ke.pl
+48 603 896 082


Aktualna liczba naszych punktów sprzedaży

Znajdź najbliższy punkt sprzedaży Kaczmarek Electric